طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

حمید عرفانیاناستیل البرز pr@steelalborz.comرضا مفاخرپرهام شکوهیامیررضا امیریبابک مجدپورسهند چوبانميثم ذکرياييالهام ضیاءآبادیامین قشقاییعلیرضا شریفانفرهاد علیزاده افشار
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

نجات یک کلیسا

تلاش متخصصین آمریکایی در مرمت یک کلیسای جامع

بازدید : 14,825 بار

05 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ارزش توجه به بناهای تاریخی و نقش هویت بخش آنها امری مسلم است، این اهمیت زمانی نمود بیشتری می یابد که بنا به دلایلی این آثار رو به ویرانی می گذارند.

ذخیره عکس
طراحی بازسازی کلیسای جامع کاتولیک

از معمار آمریکایی جیمز مک کرری ( James McCrery ) خواسته شده تا طراحی بازسازی کلیسای جامع کاتولیک را برعهده بگیرد. مقامات کلیسا ازاین متخصص امریکایی خواسته اند تا کلیسای زلزله زده را احیا کند. دولت پیش از این به مجموعه های مذهبی اجازه داد ه بود تا با بودجه ی 45 میلیون دلاری به بازسازی و مرمت کلیسای جامع سنت باربادوس ادامه دهد .

ذخیره عکس
فراخوانی برای الماسی در معماری کلاسیک

مک کری اهل واشینگتن دی سی( Washington DC ) طی بازدیدی که از کلیسا داشت ، آن را الماسی در معماری کلاسیک نامید و گفت: «دنیا نیاز دارد تا در مورد این ساختمان های عظیم بیشتر بداند، گرچه آسیب ها جدی است اما ما به مرمت این بنا خوشبین هستیم»؛ مرمت بناهایی شبیه این دینی است که از سنت گذشتگان بر گردن ما نهاده شده است. او دیدار هایی با معماران بومی منطقه داشت واز بناهایی با آسیب های مشابه نیز بازدید کرد. آنچه که در این کلیسا قرار است انجام شود، مرمت با حفظ هویت تاریخی بنا است. اصلی ترین کار دراین پروژه بازسازی رواق مرکزی کلیسا است که بیشترین حجم عملیات را شامل می شود. کارشناسان امیدوارند نتیجه ی امکان سنجی ها در مورد مرمت کلیسا مثبت باشد، ولی آنچه که مسلم است، از بین بردن این دست بناها بعد از بلایای طبیعی اشتباهی جبران ناپذیراست .

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

آیا شما یک بنای در حال تخریب را از نزدیک دیده اید؟ چه ایده و راهکاری را پیشنهاد میکنید؟ با طراگاه نظرات خود را به اشتراک بگذارید.


بازدید : 14,825 بار

05 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:07