طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

لیلا عراقیاننازنین سادات ملکوتیسهیل براکFarzin Forouzanzahra sadeghiسوگند عندليبسیروس مهراندیششروین حسینیوحید حمزه پوررزیتا فتاحیسمیه ابراهیمیامیر قاسمی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

کف پوش جدید برای محیط آموزشی

PanDOMO FloorPlus محصولی جدید برای پوشش کف محیط های آرام مطالعه

بازدید : 33,889 بار

12 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در این بخش از مجموعه مطالب طراگاه در مورد مصالح جدید، نگاهی انداخته ایم به کف پوش جدید محصول شرکت هونستون ( Honestone ) که به طور خاص برای فضاهای آموزشی و خوابگاهی عرضه شده است.

ذخیره عکس

 شرکت متخصص کف و دیواره بتنی هونستون سعی دارد تا کارکرد و جذابیت پرداخت بتون را با محصول جدید خود به نامPanDOMO FloorPlus  افزایش دهد. مشابه با بتون های مسطح، فلورپلاس و پرداخت مربوطه یک سطح را با بافت منحصر به فرد برای ایده ی طراحی دلخواه مشتری ارایه می کند.

ذخیره عکس

مدیر هونستون ریک هنریک  ( Rick hendriks ) عنوان کرده است که کف پوش طوری نصب شده است که پرداخت کاملی را به محیط های  مطالعه داده و فضای یکنواخت، آرام و کارکردی را ایجاد کرده و دانشجویان یک محیط مناسب را برای تلفیق فعالیت های اجتماعی و مطالعه دارند. بر اساس گفته آقای هندریک،  نتیجه نهایی  ایجاد محیطی برای دانشجویان است که  حس آموزشی بالایی داشته باشند. ایشان پرداخت های مشابهی را برای فضاهای  بزرگ از جمله دانشگاه، مغازه ها و تئاتر ها،  املاک مسکونی پیشرفته، پاساژ ها، فضای تولید، رستوران، دفاتر و فضای عمومی ارائه کرده است.

 

شما نیز از تجربیات خود در زمینه ی استفاده از محصولات و مواد جدید در خانه و یا محل کارتان با طراگاه صحبت کنید،ما همواره منتظر نظرات شما هستیم.


بازدید : 33,889 بار

12 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:35