طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سوگند عندليبوحید حمزه پوراسماعیل سحاب رحمن پناهسهند چوبانسلیمانیبلوک سبک لیپرنگار سریع الاطلاقشرکت رویا طرح داخلیSomayeh Ahemehامیررضا امیریکمال کمونهمیلاد نصرالهی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی رنگین کمانی

خانه‌ای رنگارنگ در شمال ایتالیا

بازدید : 15,712 بار

02 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

داشتن تنوع در جداره‌های شهری همیشه برای هر بازدیدکننده‌ای جالب بوده است. گاهی اوقات این تنوع با رنگ ایجاد می‌شود. توریست‌ها و علاقه‌مندان به عرصه‌ی معماری معمولا سراغ بناهای تاریخی می‌روند ولی این بار طراگاه شما را به دیدن شهری رنگی در شمال ایتالیا دعوت می‌کند.

ذخیره عکس
طراحی خانه و آسمان

شهری زیبا که از به هم پیوستن چهار جزیره‌ی کوچک در شمال ایتالیا به وجود آمده، شهری مملو از رنگ و زیبایی. در این شهر راه ارتباطی مردم از طریق کانال‌های آبی زیبا می‌باشد. 

ذخیره عکس
طراحی نور و رنگ

افسانه ای قدیمی داستان ساختما‌ن‌های رنگی این شهر را این‌گونه بیان می‌کند که از آن‌جایی که شغل مردم این شهر ماهی‌گیری بوده، ماهی‌گیران برای پیدا کردن مسیر از مسافت‌های طولانی و برگشت به محل زندگی‌شان، شروع به رنگ‌آمیزی خانه‌های‌شان کردند . انقدر این کار ادامه پیدا کرد که دیگر خانه‌ای ساده و بی‌رنگ در این شهر به چشم نمی‌خورد. در این شهر مردم ماهی‌گیر قایق‌های خود را درکانال آب و کنار خانه‌های رنگی‌شان قرار می‌دهند.

ذخیره عکس

نکته‌ی جالب دیگر این شهر این است که اگر مردم در زمان حال تصمیم به رنگ‌آمیزی مجدد خانه‌های‌شان بگیرند، باید با لیستی از رنگ‌های انتخابی‌شان به سراغ دولت وقت بروند و اجازه نامه‌ی کتبی دریافت کنند تا اجازه‌ی رنگ کردن مجدد را بگیرند. هر ساله توریست‌های زیادی برای بازدید این شهر و خانه‌های‌شان می‌آیند و این شهر را به عنوان" تور جزیره" انتخاب می‌کنند و لحظات خوش و خوبی را درکنار مردم مهمان نواز ایتالیایی سپری کرده و از غذاهای لذیذ دریایی هم لذت می‌برند. 

ذخیره عکس
طراحی خانه های رنگی

خانه‌های رنگی در دو طرف این کانال قرار گرفته اند و در فضای جلوی خانه‌ها گل‌کاری و فضاسازی زیبایی طراحی شده است. هر شخص بیننده‌ای به هنگام قدم زدن در این محیط حس شادی و نشاط را دریافت می‌کند و دلش می‌خواهد بیشتر در این محیط وقت بگذارند. 

ذخیره عکس
طراحی خانه های ایتالیا

شما در زندگی‌تان چه شهرهای شگفت‌انگیزی را  بازدید کرده اید. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما می‌باشد.


بازدید : 15,712 بار

02 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:10