طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نیلپر info@nilper.irمهدی علیرضاییفاطمه براتیالهام ضیاءآبادیسهیل براکهدی شکریاناستیل البرز pr@steelalborz.comکمال کمونهمنصور اجلیمحمد مهدی فخیمیجواد خدایینیما کیوانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده‌های خلاقانه به‌کارگیری شبکه‌های چوبی در دکوراسیون منزل

روش‌های زیباسازی دکوراسیون منزل با شبکه‌های چوبی

بازدید : 32,833 بار

16 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در بسیاری از منازل، تکه‌های چوب اضافی وجود دارند که به حال خود رها شده‌اند. با کمی خلاقیت می‌توان این تکه‌‌ها را به یک شبکه‌ی چوبی زیبا تبدیل کرد. حتی با جعبه‌های میوه هم این کار را می‌توان انجام داد. با طراگاه همراه باشید تا با چندین ایده‌ی خلاقانه، از این شبکه‌ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنیم. 

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

نظرتان راجع به ساخت نرده برای گل‌ها چیست؟ چنین ایده‌ای نقش مهمی در زیباسازی حیاط شما دارد. اگر حیاط ندارید، می‌توانید چنین طرحی را در دکوراسیون بالکن منزل‌تان اجرا کنید. هر چه گل‌های شما رنگارنگ‌تر باشند، این شبکه زیباتر خواهد شد. سعی کنید رنگ‌های مشابه را در کنار هم قرار ندهید. حتی در ابعاد کوچک، می‌توانید چنین طرحی را بر روی دیوار اتاق‌های منزل نصب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

اگر در منزل‌تان حیوان خانگی دارید، با این شبکه‌ها می‌توانید یک فضای جدا برایش بسازید، تا خیال شما از بابت تمیز و مرتب ماندن فضاهای دیگر منزل راحت باشد. 

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

یک ایده‌ی جالب برای حیاط یا بالکن، نصب چنین شبکه‌هایی برای بالارفتن گل‌های رونده است. با این کار، حیاط و بالکن منزل‌تان بسیار زیبا و متفاوت خواهند شد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

برای پوشاندن کولر یا وسایل برقی دیگر که نمی‌خواهید در معرض دید باشند، می‌توانید از این شبکه‌های زیبا استفاده نمایید. برای زیباسازی بیشتر می‌توانید آن‌ها را به دلخواه خود رنگ کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

حمام‌های فضای باز ایده‌ی جالبی برای روزهای گرم تابستان هستند. برای پوشاندن این حمام‌ها، از ترکیب شبکه‌های چوبی و درب‌های قدیمی استفاده نمایید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

برای نظم دادن به انباری، می‌توانید این شبکه‌ها را به درب نصب کنید و وسایل سبک را از آن آویزان نمایید. با اجرای این ایده، لذت بسیاری از منظم شدن انباری منزل‌تان خواهید برد.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

یکی از دغدغه‌های اصلی، وجود فضای مناسب برای نگهداری وسایل است. با نصب این شبکه‌ها در زیرپله‌ها، این دغدغه‌ی شما رفع خواهد شد و کمدهای بزرگی برایتان بوجود خواهد آمد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

حتی اگر به فضای نگهداری اضافی نیازی ندارید، با انجام این کار فضای زیبایی برای زیرپله‌ی خود می‌سازید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یک ایده‌ی دیگر استفاده از این شبکه‌ها در اطراف چراغ حیاط و صندوق پست است. قرارگیری گل‌ها و چنین شبکه‌ای در کنارهم یک فضای جذاب در حیاط‌تان به‌وجود می‌آورد.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

برای تزئین حیاط کارهای زیادی می‌توانید با این شبکه‌ها انجام دهید. از خلاقیت خود استفاده کنید و یک حیاط زیبا بسازید. ما در طراگاه منتظر خواندن نظرات و ایده‌های شما هستیم.

 

کانال


بازدید : 32,833 بار

16 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون حیاطدکوراسیون بالکندکوراسیون حیاط خلوتپاسیوبالکنحیاطزیباسازیفضای سبزشبکه چوبیچوب

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:47