طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آزاده شاهچراغیسوگند عندليبآذران پلاستیک azaran-plasticAbolfazl Nabaviالناز پائیزافشین قربانینیلپر info@nilper.irسپیده بهروزیhosein baharestaniپرهام شکوهیسارا  کلانتریعلیرضا فخفوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ساختمان های کارآمد ، اصلاح بافت شهر

ساختمان دوبلکس ساخته شده سیاتل ، فراپایدار کم هزینه و کم مصرف از نظر انرژی است.

بازدید : 13,422 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

سیاتل لیو ورک (seattel live/work) خانه هایی ساخته شده با سیستم پایدارومرکب است که با استاندارد هایعالی در زمینه ی مصرف انرژی ساخته شده اند.

ذخیره عکس
ساختمان های فراپایدار ،کم هزینه و کم مصرف

ساختمان دوبلکس ساخته شده سیاتل، فراپایدار کم هزینه وکم مصرف از نظر انرژی است. پروژه فوق که براساس استاندارد های سفت و سخت بیلت گرین(Built Green)می باشد، یک برنامه ی منطقه ای ساختمانی اتحادیه ساختمان سازان استان های کینگ و سونومیش (King and Snohomish) در واشنگتن می باشند. این پروژه ها دارای گواهی های 3-4-5 و امرالد استار می باشند که همه ی آن ها نیازمند تایید شخص سوم می باشند. تا کنون بیش از 23000 واحد ساختمانی مجوز گرفته که همه ی آنها با استانداردهای بالای مصرف انرژی، حفظ آب و استفاده هوشمندانه از منابع، ساخته شده اند .

ذخیره عکس
سیستم پایدار و مرکب

شرکت توسعه ساختمانی Dwell Development، که از پیشگامان در طراحی پایدار است، بعد از ساخت امرالد سیتی (Emerald City) به عنوان اولین شهر سبز در ماه سپتامبر مجوز رسمی ساخت و ساز را دریافت کرده است. بزرگ ترین پروژه شرکت که در منطقه پر جمعیت ادمیرال( Admiral ) قرار گرفته است،  می تواند یک نقطه عطف دیگر درلیست سیاتل باشد که این بار در حوزه تجاری قرار می گیرد.

ذخیره عکس
ترکیبی از زیبایی های مدرن و سنتی

مواد و مصالح به کار رفته دراین ساختمان ها از نوع قابل بازیافت و بازبهره برداری هستند. کابینت ها وغیره از چوب های ناوستون ( Novustone ) ساخته می شوند. یک تولید کننده محلی که مواد شیشه ای را بازیافت می کند به ساختن این خانه کمک می کند. درعین حال در این سازه از بازیافت همه مواد اطمینان حاصل می شود. این به دلیل رابطه خوب بین پیمان کار وعرضه کننده است. 

 دیدگاه مدرن تغییر یافته کارایی بسیار خوبی دارد زیرا مواد از نظر مردم بسیار مناسب هستند این مصالح دارای هویت بوده و مردم آن را دوست دارند.  فردی که در خانه با کف پوش روستایی قدیمی حرکت می کند. تصور می کند که در کافه ها یا  کوچه های مونتانا ( Montana ) راه می رود. داستان های واقعی در مورد این مصالح وجود دارند و آن ها ترکیبی از زیبایی های مدرن را نشان می دهند. این روش در راس رویکرد های سازندگان بوده و پروژه ها در ساده ترین حالت  با مصالح محلی و کارامد ساخته می شوند .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نظرات خود را با همراهی طراگاه در مورد اصلاح بافت شهری خود در میان بگذارید.


بازدید : 13,422 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:14