طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

جلیل موسویبیژن شجاعیطاها رضاییسهند چوبانحسین نوروزیمحمد فخری داریانمهرداد زواره محمدیشرکت رویا طرح داخلیامیر دیزانیرضا جعفری نژادمحمد اسدالهیپمپ ابارا ابارا
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چالش مبل زرد

مبل‌های زرد را باید با در نظر گرفتن سایر دکورهای اطراف در خانه قرار داد

بازدید : 171,761 بار

09 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هر رنگ تاثیر خاصی بر روی دکور ما می‌گذارد، رنگ زرد نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما سوال پیش می‌آید کنار رنگ زرد چه چیزی باید همراه آن قرار بگیرد. با طراگاه برای رسیدن به جواب این سوال همراه باشید.

ذخیره عکس
مبل زرد

رنگ زرد به دلیل درخششی که دارد عموماً در هر جای خانه مورد استفاده قرار بگیرد، به‌عنوان محور خانه مطرح می‌شود. برای همین قرار گرفتن دکورهای اطراف در کنار این مبل کمی سخت است. بالشت‌های رنگی یکی از المان و وسایلی که هم‌نشینی خوب با رنگ زرد دارند و به‌راحتی ترکیب می‌شوند.

ذخیره عکس
مبل زرد

ایده‌ی دیگر استفاده از رنگ‌های روشن، در سطح روشنی رنگ زرد است. مثل همین چهار پایه‌ی آبی که مشاهده می‌کنید.

ذخیره عکس
مبل زرد

البته روشنایی رنگ زرد سطوح مختلفی دارد، همان‌طور که می‌بینید، رنگ مبل به اندازه‌ی رنگ درب زرد نیست و درخشش کمتری دارد، در مورد طراحی و قرار گرفتن المان‌ها کنار یکدیگر باید این نکته را هم رعایت کرد.

ذخیره عکس
مبل زرد

اگر می‌خواهید همه‌ی فضا در اختیار مبل زرد‌تان قرار نگیرد، بهتر است از یک گیاه یا یک میز قهوه‌ای استفاده کنید، که تا حدودی از برجسته بودن مبل زرد بکاهد.

ذخیره عکس
مبل زرد

بهترین رنگی که در کنار زرد مورد استفاده قرار می‌گیرد، رنگ خاکستری است، این دو، هم‌دیگر را نه تنها خنثی می‌کنند، بلکه به جلوه‌ی هم کمک می‌کنند.

ذخیره عکس
مبل زرد

شما می‌توانید با استفاده از سایر المان‌های دیگر که رنگ زرد دارند، رونق رنگ زرد در فضا را بیشتر کنید. البته نباید رنگ زرد بیش‌از حد در این المان‌ها وجود داشته باشد‌، یادتان نرود که مبل زردی  دارید که همه نگاه‌ها به آن جلب می‌شود.

ذخیره عکس
مبل زرد

راه دیگر در مورد بهتر کردن فضایی که در آن مبل زرد قرار دارد استفاده از رنگ‌های است که مکمل و متمم این رنگ  هستند. برای مثال رنگ آبی و زرد هم‌نشینی خوبی با یکدیگر دارند، هم‌نشینی رنگ سبز و زرد نیز دیدنی می‌شود. سایر رنگ‌ها را هم امتحان کنید، شاید به ذائقه شما خوش بیاید.

ذخیره عکس
مبل زرد

اگر شما به دنبال یک فضای گرم هستید، نباید در استفاده از مبل زرد تردیدی به خود بدهید. 

ذخیره عکس
مبل زرد

اگر می‌خواهید سایرالمان‌های کنار مبل زرد به خوبی دیده شوند، سعی کنید از طراحی‌های مینی‌مال و ساده استفاده کنید. هنگامی‌که همه‌ی وسایل شما به تاریکی می‌روند و دیوار‌های خانه‌ی شما بیش‌از اندازه سفید هستند، این مبل زرد است که تعادل را به فضای رنگ خانه می‌آورد. 

ذخیره عکس
مبل زرد

با طراگاه یکی از چالش‌های بزرگ خانه یعنی مبل زرد را مرور کردیم، به علاقه‌مندان رنگ زرد و مبل‌های زرد این امکان را بدهید.


بازدید : 171,761 بار

09 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هارنگزردمبل زردطراحی مینی‌مالالمانهم‌نشینیمینی‌مالخاکستریدکورگیاهldc

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:50