طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ایمان حسومیآرش غلامعلی طهرانیمنصور اجلیعباس اقسامیمیثم ذکریاییحمید عرفانیانعلی رضا بندر ابادfinnwoodپرهام شکوهیاکبر تقی زادههدی شکریانطاها رضایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی خانه وارونه

طراحی خانه‌ای وارونه در تایوان

بازدید : 13,965 بار

12 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

زندگی در خانه به سبک ورودی، راهرو و اتاق‌های همیشگی تکراری است، حال اگر همه چیز خانه‌تان وارونه شود، چه عکس‌العملی خواهید داشت؟ خانه‌ای واقعی به این سبک در هفته گذشته به عنوان نمایشگاه عجایب در شهر تایپه تایوان رونمایی شد. با طراگاه همراه باشید تا در این خانه زیبا و مهیج قدم بزنید.

ذخیره عکس

این ساختمان وارونه شنبه گذشته در مقابل صدها بازدیدکننده افتتاح شد. خانه‌ای سه طبقه با تمام امکانات به همراه اتاق خواب، حمام ، نشیمن و گاراژی جالب که طراحان خوش ذوق این خانه توجه زیادی به جزئیات داشته‌اند. ساخت این خانه حدود دو ماه طول کشید و به مدت پنج ماه به روی بازدیدکنندگانش باز است .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

حرکت و گردش در این خانه‌ی رنگارنگ با ساخت و‌سازی عجیب، به مانند تجربه درهم و برهم به نظر می آید. تمام بازدیدکنندگان در این محیط تجربه‌ای نو از حرکت در خانه را به دست می‌آورند. جالب آنجاست که از درب روی سقف وارد خانه شوند و در فضاهای داخلی خانه قدم بزنند و از درب جلو ساختمان خارج شوند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در این خانه مبلمان، تخت خواب، میز نهارخوری، حمام و شومینه‌ای زیبا با جزئیات طراحی شده است. طراحان این خانه روی میزنهارخوری بشقابهایی پر از غذا را برای بازدیدکنندگان قرار داده اند.از طرافداران این قسمت کودکان هستند.

ذخیره عکس

تخت و وسایل اتاق خواب به زیبایی در کنار هم قرار گرفته‌اند و هر بازدیدکننده‌ای تمایل دارد که روی تخت وارونه دراز بکشد. بازدیدکنندگان می توانند از تمام فضاهای این خانه برای عکاسی ایده بگیرند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به نظر شما اینچنین طراحی‌ها چه بازخوردی می‌تواند داشته باشد. با طراگاه در میان بگذارید. همچنین فیلم این خانه‌ی خارق العاده را در اینجا می‌توانید ببینید.


بازدید : 13,965 بار

12 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:28