طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

منصور اجلیمهراد رمضانیامير احمدي نياآیدین صادقیمهدی جعفری منشوحید حمزه پورسینا علیزادهناهیده تقویشهاب میرزاییانمحمد مهدی فخیمیآزاده شاهچراغیبهرام قربانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

برج هتل Crown Resorts

طراحی و ساخت یک هتل و برج کنار یکدیگر

بازدید : 30,051 بار

06 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شرکت معماری بریتانیایی ویلکینسون ایر(Wilkinson Eyre  ) ماموربه طراحی یک هتل 90طبقه ای وبرج آپارتمانی در ساوت بنک ملبورن ( Southbank, Melbourne ) شده است. برج 317 متری که تنها دومتر بلندتراز برج درحال ساخت 108 استرالیا (Australia 108 tower  ) می باشد تحت قوانین کنترلی جدید دولت قرار خواهد گرفت. این برج با ارزش5/1 میلیارد دلار، دارای 388 اتاق هتل و 680 آپارتمان خواهد بود .

ذخیره عکس
هتل 90 طبقه

محل احداث هتل که در خیابان کویینز بریج (Queensbridge  ) مجاور میدان کویینز بریج فعلی قرار گرفته است، گروه شاولو (Schiavello  ) در سال 2011 پیشنهاد طراحی هتل و برج آپارتمانی را داده و درسال 2014، کراون ریزورت با همکاری شاولو اقدام به ادغام چهار قطعه زمین وتوسعه مکان احداث برج و هتل کردند.

در مارس 2015 ارگان های نظارتی عنوان کردند که از ساخت این بنا جلو گیری خواهد شد زیرا این برج  مانع دید بنای یاد بود شهر می شود. از طرفی توسعه این طرح تحت محدودیت های دولت فدرال دررابطه با کسب مجوز برای ارتفاع ساختمان ازحریم هوایی قرار داشت. طبق ضوابط ساختمان به دلیل  محدودیت های نقض حریم هوایی، نمیتواند بالاتر از250 متر باشد، تلاش هایی برای  گرفتن مجوز و تایید ساخت برج عظیم در ملبورن صورت گرفته ولی بی نتیجه مانده است. قوانین کنترل ارتفاع اخیر در ملبورن برای پیش گیری از این نوع ساخت و ساز های عظیم  تصویب شده و باید رعایت شوند.

ذخیره عکس
طراحی یک هتل همراه با برج آپارتمانی

کران وشاولو طرح اصلاح و بهسازی  میدان کویینز بریج را با یک فضای باز جلوی ورودی، مغازه ها و رستوران ها در طبقه هم کف ارائه کرد. هم چنین ویلکینسون ایر، که در حال طراحی برج  کراون ریزورت بارانگرو در سیدنی است توانسته است بهتر از شرکت های به نام مثل بیت اسمارت (  Bates Smart) و هاسل ( Hassell ) و فوستر (Foster and Parters  ) و اتلیرز جین نول ( Ateliers Jean Nouvel ) عمل کند. پول بیکر ( Paul Baker )، مدیرویلکینسون ایر می گوید : ما با هدف ایجاد یک ساختمان باشکوه در کوتاه مدت به این پروژه روی آوردیم  طوری که  به یک  نقطه عطف و معیار جهانی و جدید در برابر اسکای لاین ملبورن تبدیل شود. در همه دنیا ما شهر هایی می بینیم که اقدام به ساخت سازه هایی می کنند تا گردشگران بین المللی را به سمت خود  جلب کنند. 

ذخیره عکس
طراحی و ساخت یک هتل و برج کنار یکدیگر

این برج ها چالش های اصلی از مرتبه سازی را نشان میدهند واین که در نهایت چگونه ساز و کارهای مدیریت شهری به سازماندهی ساختمان های بلند مرتبه کمک می کند. اگر در محله یا شهر شما ساختمان بلند مرتبه ای است که بر زندگی شما تاثیر گذاشته است، تجربه ی خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 30,051 بار

06 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:37