طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فریناز رضویالهام صحافیسپیده بهروزیبهمن احمدیاستیل البرز pr@steelalborz.comسارا  کلانتریhosein baharestaniحامد شکریانمهراد رمضانیامیر قاسمیاکوآرکمرتضی صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه و انرژی مثبت

هفت راه برای آوردن انرژی مثبت به خانه

بازدید : 50,712 بار

11 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

فنگ شویی مجموعه ای از دستورالعمل های شرقی است که یکی از اهداف آن ایجاد محیط آرام و مثبت برای زندگی افراد است. مجموعه ی مطالب طراگاه دراین زمینه را دنبال کنید.

ذخیره عکس

نور طبیعی باعث تولید ویتامین Dمی شود  که مسئول ایجاد احساس شادی است. بنابراین پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید نور طبیعی تاجایی که ممکن است بتابد؛ نور طبیعی به اتاق حس روشن تر و مثبت تر می دهد.

فیل

آیا می دانید که فیل ها یک نماد مقدس در فنگ شویی هستند؟ آنها سرپرست یا محافظان خانه هستند. برای موفقیت و حمایت در درب جلوی منزل نمادی از یک فیل قرار دهید.

ذخیره عکس

 لامپ سنگ نمک

آیا می دانید که لامپ های نمک هیمالیا یک تصفیه کننده هوا طبیعی هستند؟ همچنین این لامپ های نمک با ایجاد یون های منفی می تواند به افزایش انرژی مثبت کمک کنند و به شما احساس آرامش بیشتری در خانه بدهند. امتیاز ویژه دیگر اینکه جداً زیبا هستند!

کریستال درمانی

با کریستال درمانی از انرژی منفی ای که ممکن است احساس کنید خلاص می شوید. کریستال را در ظرفی نزدیک خود قرار دهید. با انجام این کار، شما می توانید انرژی های ناخواسته را جذب کنید.این کار درفضای زندگی شما هم حس خوبی ایجاد می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

رایحه

رایحه ای را پیدا کنید که باعث خوشحالی شما شود، چه رایحه ی یک شمع یا بخور باشد، و یا اسانس. اگر نمی دانید که از کجا شروع کنید، وانیل را امتحان کنید. زمانی که رایحه ی وانیل به مشام شما می رسد می تواند خلق و خوی شما را بهتر کند. براساس مطالعه ای که در سال 2004 انجام شد، افراد با بوئیدن وانیل حس شادی و آرامش را تجربه می کنند.

گیاهان خانگی

طبیعت بیرون را با خواص درمانی بیشمار آن به خانه بیاورید. تحقیقات نشان می دهند که گیاهان در خانه می توانند به کاهش استرس و اضطراب کمک کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شمع صورتی

نوریک شمع صورتی می تواند انرژی صلح، عشق، و محبت را به ارمغان بیاورد، همچنین ترکیب رنگ کاملی را ایجاد می کند.

ذخیره عکس

قرن ها است که مردم شرق دور از سنت های فنگ شویی برای شاد زیستن استفاده میکنند، شما نیز این روش ها را در خانه ی خود امتحان کنید و نتیجه را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 50,712 بار

11 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:06