طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

اسماعیل سحاب رحمن پناهنگار سریع الاطلاقاکبر تقی زادهعباس اقسامیتینا شاه محمدیمیثم ذکریاییجواد خداییسیروس مهراندیششهاب میرزاییانميثم ذکرياييnaser movahedرضا قره داغی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

انرژی هوشمند شهر

گزارش یکی از بزرگترین شرکت های مطالعات بازار در مورد انرژی هوشمند

بازدید : 13,648 بار

19 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

روایت طراگاه از گزارش Navigant Research به بررسی انرژی هوشمند در بازار شهرهای هوشمند پرداخته که بر روی شبکه های هوشمند و فن آوری های پیشرفته ی انرژی، با پیش بینی درآمد بازار جهانی تا سال 2024 تمرکز دارد.

ذخیره عکس

امروزه مدیران شهرها نقش فعال تری را در ایجاد سیاست های انرژی با هدف توسعه بهره وری انرژی و کاهش کربن، برای کاهش تغییرات آب و هوا و سازگاری با آن به عهده دارند. این مسئله به پروژه های بلند پروازانه برای انرژی که توسط نوآوری ها در فن آوری های شبکه هوشمند، مدیریت تقاضا، نسل انرژیهای تجدید پذیر، و منابع انرژی پراکنده ( DER ) پشتیبانی می شوند منجر شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

براساس یک گزارش جدید ازNavigant Research، انتظار می رود بازده انرژی هوشمند جهانی برای تکنولوژی شهرهای هوشمند از 3/7 میلیارد دلار در سال 2015 به 9/20 میلیارد دلار در سال 2024 رشد داشته باشد.

لورن کالاوی (Lauren Callaway)، تحلیلگر پژوهشی Navigant Research در این باره میگوید:« انرژی نیروی حیاتی شهرهاست. توسعه استراتژی انرژی یکپارچه و پایدار در قالب شهرهای هوشمند یکی از موثرترین راه هاست که می تواند به شهرها برای رسیدن به اهداف بزرگ در حل مشکل تغییرات آب و هوایی، حمایت از رفاه شهروندان، و پرورش توسعه اقتصادی کمک کند» .

ذخیره عکس

بر اساس این گزارش، بسیاری از ساز و کارهایی که در چارچوب فن آوری وجود دارند، ستون فقرات شبکه هوشمند انرژی پیشرفته و سایر ابزارهای شهرهای هوشمند را تشکیل می دهند. انتظار می رود که در دهه ی آینده، شهرها، سازمان های آب و برق و فروشندگان به طور فزاینده ای به دنبال فرصت هایی برای ارتباط فن آوری های مکمل، امکان استفاده ی بهینه از شهروندان و منابع انرژی متعلق به شهر و کاهش سرمایه گذاری اضافی در زیرساخت باشند». در گزارش موسوم به انرژی هوشمند برای شهرهای هوشمند، انرژی هوشمند جهانی برای بازار شهرهای هوشمند با تمرکز بر دو بخش شبکه هوشمند و فن آوری های پیشرفته انرژی، آنالیز شده است.

این مطالعه به بررسی محرک ها، موانع، ساختار ها و گرایش های منطقه ای و کلیدی بازار انرژی هوشمند برای فن آوری شهرهای هوشمند پرداخته است.

سود پیش بینی شده برای بازار جهانی در بخش برنامه و منطقه تا سال 2024 رشد خواهد داشت.

ذخیره عکس

این گزارش همچنین به بررسی فن آوری های کلیدی پرداخته که شامل انرژی هوشمند برای بازار شهرهای هوشمند و چشم انداز رقابتی است.

ما در طراگاه آماده ی دریافت نظرات و تحلیل های شما در مورد بهره برداری از انرژی هوشمند در شهر محل زندگیتان هستیم. با ما همراه باشید.


بازدید : 13,648 بار

19 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:36