طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نگار سریع الاطلاقمازیار فخرقاسمیرضا قره داغیسیروس مهراندیشکمیل مهدی نژادhosein baharestaniسمیه ابراهیمیکسری سعادت جوامید حیدری پوریرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییحسین نوروزیسینا علیزاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

مغازه ی طراحی

فروشگاهی با یک گنجینه از خلاقیت

بازدید : 17,142 بار

12 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

دیسکون رای (Dixon Rye) نه تنها یک فروشگاه دیدنی لوازم تزیینی خانه است، بلکه خود یک نمونه ی خوب از طراحی داخلی موفق است. طراحان این مجموعه به مشتریان پیشنهادهای مفیدی برای ساختن یک فضای زیبا و بهینه میدهند. طراگاه شما را به نگاهی دقیق تر به این سرزمین عجایب طراحی دعوت می کند.

ذخیره عکس

قدم گزاردن در دیسکون رای همانند قدم گذاشتن  در یک گنجینه عتیقه و منحصر به فرد است، یک کمد لباس که شما را از فشار و شلوغی جهان خارج به محیطی ساکت و آرام  و با شکوه می برد و می تواند بیانگر همین گنجینه باشد. این خانه دارای فضای داخلی منحصر به فرد و آثار طراحانی چون برادلی اودوم - دیکسون می باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

دیکسون رای مجموعه ای از بخش های داخلی خانه را عرضه می کند. انتخاب دقیق و با مقیاس مبلمان و طراحی هوشمندانه دو روش شناخته شده برای کنار آمدن با فضاهای کوچک می باشد. رنگ ها نقش اساسی در درک وسعت فضاهای داخلی دارند. با استفاده مناسب از رنگ درفضا می توانید زیبایی و راحتی بصری ایجاد کنید. به یاد داشته باشید نا هماهنگ بودن و شلوغی بصری یک فضای کوچک حتی می تواند یک فضا را از اندازه ی واقعی اش کوچک تر نشان دهد.

ذخیره عکس

این راهکارها، بهترین استفاده از طرح بندی زیر ۵۰ مترمربع را با تکیه بر پالت تک رنگ برای یک ظاهر ساده نمایش می دهد. اما در این فضا استفاده از عناصر و نورهای انرژی زا در سرتاسر ساختمان دیده میشود.  از ویژگی های اصلی این فضای داخلی آن طراحی با رنگ سیاه و سفید و مبلمان هوشمند ساده است اما شما آن را مانند فضای مینیمالیستی تک رنگ معمولی احساس نمی کنید. دیوار سبز شاداب، نشاط را به فضای تمام خاکستری آپارتمان بازگردانده است. لامپ آویزهای برنجی و کابینت های چوبی و نورهای زیر کابینتی در تضاد با رنگ های خاکستری محیطی دلپذیردرآشپزخانه به وجود آورده اند. 

قسمت شامل اتاق خواب و دفترکار، تکنیک خلاقانه ای برای به حداکثر رساندن فضا و به وجود آوردن حریم خصوصی می باشد. درب کشویی می تواند یک یا هر دو فضا را در زمانی که مورد استفاده قرار نمی گیرند بپوشاند و سایر فضاها را وسیع تر و پرنورتر به نظر نشان دهد. تشک روی یک زمینه ی سفید که دارای کمد است قرار دارد و طرحی خلاقانه را برای اتاق خواب به وجود آورده است. 

ذخیره عکس

کف پوش های چوبی انرژی را به محیط خانه آورده اند و قاب آینه، قفسه و طرح های دیوار جلوه ی ویژه ای را به ورودی و نشیمن آپارتمان بخشیده اند. استفاده از خطوط مستقیم و اشکال راست گوشه همانند تصاویر،ترکیب بندی ایده آلی برای محیط های مسکونی می باشد. این شمعدان بزرگ دکور میز برای تنظیمات آینده در روز شکرگزاری محسوب می شود. 

ذخیره عکس

دیگر خصوصیت منحصر به فرد دیکسون رای پذیرش سفارش های مشتریان با توجه به نیاز آنها برای طراحی داخلی خانه است، بهترین صنعتگران و تکنیک ها برای ایجاد قطعات مورد استفاده قرار میگیرد. ریسورس فرنیچر(Resource Furniture) طراحی هایی را از یک فضا ارائه کرده است که در این قسمت ها از صندلی راحتی و قفسه های داخل دیوار برای صرفه جویی در فضا استفاده کرده است. میز بیلیارد بخشی از فضا را اشغال کرده است، اما میزهای ترکیبی به شکلی طراحی شده اند که منظره مدرن از یک اتاق پذیرایی را به وجود آورده است. سیستم این میزها به شکلی است که به اندازه لازم قابل تنظیم است.

تنوع در نور پردازی در همه جا قابل مشاهده بود. این طرح از پله (Pelle) برای نخستین بار در ICFF به کار گرفته شد. مجموعه ای از لامپ های به هم چسبیده با ارتفاع ۶ پا، تنوع ویژه ای در فضا به وجود می آورد. از طرفی هماهنگی خوبی با میز دارند. کوریو دیزاین(Curio Design) برای تناسب بین لامپ ها و دکوراسیون خانه از تکنولوژی خاصی استفاده کرده است. استفاده از لامپ های LED و یک اسکنر بار در کنار دستگاه کپی، بافتی را به وجود آورده که از به وجود آمدن سایه از چند جهت جلوگیری می شود و با دستگاه بلوتوث قابل کنترل است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

رافائل آورامووچی از گروه ورک اند دیزاین (work and design) از فلزهای مختلفی برای از بین بردن فضاهای منفی استفاده کردند. در نهایت فضای داخلی شامل ورقه های فلزی نقره و طلاست. گروه نیو کلونی فرنیچر (New Clony Furniture) صندلی هایی طراحی کرده است که دارای بافتی خاص است. به لحاظ ظاهر کمی برآمدگی دارد، چراکه از قطعات هندسی ساخته شده است اما در حقیقت چیزی جز یک صندلی راحت و بی دردسر نیست. سطح پر از خط و ناصاف این صندلی ها با پارچه سبک بافتی که روی آن کشیده شده حس خوبی را به بیننده منتقل می کند.

اگر شما یکی از مشتری های دیکسون رای بودید کدام محصول را انتخاب می کردید؟ طراگاه منتظر دریافت ایده ها و نظرات شماست.


بازدید : 17,142 بار

12 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:34