طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

کمال کمونهمـــهـکامه کــرمانـیرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییندا عاشوریانعلی رضا بندر ابادمحمد احمدینیلپر info@nilper.irاکبر تقی زادهمحمد اسدالهیاسماعیل سحاب رحمن پناهبهمن احمدیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ترفندهایی زیرکانه برای ایجاد نظم درکمد لباس

وسایلی کوچک برای نظم در کمد لباستان

بازدید : 26,269 بار

09 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اگر یک کمد لباس یا جا‌لباسی داشته باشید، می‌دانید که مرتب و جذاب نگه‌داشتن آن یک چالش است. با وجود اهمیت آن‌ها، به ندرت طراحی خوبی دارند؛ اغلب کوچک و بدون نور کافی هستند و به سختی می‌توان به تمام گوشه و کنار آن دسترسی داشت. مگر این‌که یک کمدلباس لوکس بسیار بزرگ داشته باشید و یا بتوانید به سبک «استیو جابز» با سه یقه‌اسکی و دو جفت شلوار جین زندگی کنید، در هر حال موفق بودن در مرتب نگه داشتن کمد لباس یک ضرورت است. 
در ادامه ترفندهایی زیرکانه برای ایجاد نظم درکمد لباس را معرفی می‌کنیم که نه تنها به شما در سازماندهی لباس، کفش و اکسسوری‌هایتان کمک خواهند کرد، بلکه فضایی برای نگهداری و همچنین زیبایی را به جالباسی شما اضافه می‌کنند. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
ایجاد نظم درکمد لباس
ذخیره عکس
 

استفاده از قفسه‌های تقسیم‌کننده‌ی شفاف 

 

قفسه‌ی تقسیم‌کننده‌ی شفاف، یک راه هوشمندانه برای مرتب نگه داشتن ژاکت‌ها، شلوارهای جین و سایر لباس‌های انباشته شده در قفسه‌های جالباسی شما است.

این وسیله کارایی دیگری هم دارد، به لطف قلاب جاسازی شده برای آویزان کردن لباس هم از آن استفاده می‌شود.

ذخیره عکس

 

استفاده از چراغ سقفی مجهز به سنسور حساس به حرکت


لامپ LED به دلایل بسیاری برای کمد وسایل یک ضرورت است. روشنایی این لامپ که با باطری کار می‌کند بسیار عالی است، روشنی روز را برای شما تداعی می‌کند. با این چراغ فضای کمد شما بزرگ‌تر بنظر می‌آید، رنگ لباس‌ها به‌درستی قابل تشخیص است و شما می‌توانید به آسانی ببینید که چه چیزی در کمد خود نگه می‌دارید. با پیچ‌های تعبیه شده چراغ را به سقف متصل کنید و یا به سادگی با استفاده از نوار چسب آن را بچسبانید. این چراغ با هر حرکتی روشن می‌شود.

ذخیره عکس

 

طراحی جا‌کفشی متصل به درب کمد


جا‌کفشی ساده و زیبایی را  با 24 فضای شیشه‌ای به آسانی به یک درب آویزان کنید، به‌جز کفش برای وسایل دیگرهم قابل استفاده است. 

با نگهداری وسایل کوچک مثل کمربند، کیف پول، دستمال گردن و اکسسوری‌ها در جیب‌های این جاکفشی، با زیرورو کردن کمدهای تاریک دِراوِر خداحافظی کنید. با این ترفندهایی زیرکانه نظم درکمد لباس شما به وجود می‌آید.

ذخیره عکس

 

استفاده از جاوسیله‌ای دیواری فلزی 


این وسیله یک سازمان دهنده‌ی دیواری همه کاره است. این جاوسیله‌ای دیواری از فولاد گالوانیزه ساخته شده، که آهنربا هم به آن می‌چسبد.

آن‌ها را بر روی درب یا دیوار نصب کنید و گیره، قلاب و لوازم جانبی دیگر را برای سازماندهی آیتم‌های کوچک در گنجه‌ی خود به آن اضافه کنید. 

ذخیره عکس

 

استفاده از جاوسیله‌ای چند منظوره

 

این جاوسیله‌ای چند کاره، جایگزین خوبی برای مدل پشت درب است، زمانی که دربی وجود ندارد؛ بر روی میله کمد لباس شما آویزان می‌شود و گزینه‌ی مناسبی برای نگهداری وسایل زینتی، دستمال‌گردن و سایر وسایل کوچک است.

ذخیره عکس

 

استفاده از جعبه‌های کفش شیشه‌ای

 

این جعبه‌ها برای نگهداری کفش و یا وسایل دیگر ایده‌آل هستند. سوراخ روی جعبه اجازه می‌دهد که هوا در آن جریان داشته باشد. جعبه‌های بزرگتر نه تنها برای چکمه‌ها بلکه برای وسایل بزرگ و زمستانی مانند کت یا پتو هم مفید هستند. این جعبه‌ها قابلیت سوار شدن روی هم دیگر و اضافه‌کردن را دارند و در مواقعی که از آن‌ها استفاده نمی‌شود به سادگی از هم باز می‌شوند.

ذخیره عکس

 

استفاده از میله‌ی دوبل جالباسی 


بوسیله‌ی این میله از فضای کمدلباس خود با آویزان کردن لباس‌های کوچک‌تر مانند تاپ، شلوار و کاپشن در دوبخش، حداکثراستفاده را ببرید. این میله‌ی دوبل جالباسی که از فولاد با روکش کروم به‌همراه یک میله‌ی چوبی ساخته شده، به معنای واقعی کلمه فضای آویزان کردن لباس‌ها را دو برابر می‌کند.

ذخیره عکس

 

طراحی فضای داخلی کمد با جا‌کفشی میله‌ای 


ترکیبی جذاب از رنگ سیاه و استیل، طراحی این جا کفشی میله‌ای جذاب کرده است. با استفاده از یک یا چند طبقه از این جاکفشی فضای کف کمد شما قابل استفاده‌تر خواهد بود، قابلیت اضافه‌کردن طبقات جدید را هم دارد،هم‌چنین کفش‌های شما از روی هم قرار گرفتن و آسیب دیدن مصون می‌مانند.

 

طراحی فضای داخلی کمد با سبد زیر قفسه‌ای 


با این سبد زیر قفسه‌ای، از فضاهای داخلی حداکثر استفاده را ببرید. این سبد در سه اندازه ساخته شده، قسمت باز آن بر روی قفسه‌ی گنجه شما قرار می‌گیرد و برای نگهداری وسایلی که به‌راحتی گم می‌شوند، مانندجوراب و یا کمربند استفاده کنید.

ذخیره عکس
ایجاد نظم درکمد لباس

قبل از سازماندهی کمد لباس خود چرخی در آن بزنید و هرچیزی را که طی سال گذشته از آن استفاده نکرده‌اید را بیرون بیاورید. زمانی‌که وسایل مورد علاقه و ضروری خود را انتخاب کردید بعضی از این محصولات معرفی شده که به شما برای آزادسازی فضای با ارزش موجود در جالباسی کمک می‌کنند را تهیه کنید. داشتن کمدی مرتب انتخاب و نگهداری لباس‌ها را لذت بخش‌تر و کم دردسترس خواهد کرد. با طراگاه همراه باشید.

   

   کانال


بازدید : 26,269 بار

09 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضای داخلی کمدفضای آویزان کردنکمد لباسجاوسیله‌ای چند منظورهترفندهایی خانه‌داریکمدچیدمان کمد

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:53