طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

صفورا شریعتیسهند چوبانسپهر دانشMahnaz sharifiسهند منشیهومن بالازادهرضا صیادیانامید حیدری پوریامیررضا امیرینگار محمدیمنصور اجلیmohammad marvasty
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

استقبال از نوروز

طراحی خلاقانه وسایل خانه با کاغذ دیواری

بازدید : 28,094 بار

03 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

با نزدیک شدن به نوروز و حال و هوای نو شدن، موقع خانه تکانی سراغ وسایل قدیمی می رویم. طراگاه برای شما نکاتی را مطرح می‌کند که وسایل دور انداختنی را دوباره در فضای خانه‌تان استفاده کنید.

ذخیره عکس
طراحی خلاقانه وسایل خانه با کاغذ دیواری

 

- استفاده از کاغذهای رنگی ضد آب با طرح های متنوع، بافت، قیمت مناسب و سازگار با محیط، انتخاب های خوبی هستند. همچنین، گاهی اوقات برای پوشاندن سطوح قدیمی در پشت قفسه کتاب‌خانه انتخاب مناسبی است و این تغییر با استفاده از رنگ‌های شاد و سرزنده بسیار حائز اهمیت است.

 

- استفاده از کاغذهایی با طرح و نقش‌های شیک و ساده، راه‌حل خوبی برای تعمیر و بازسازی درب کمدهای دیواری است.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

- استفاده از کاغذهای رنگی در دیوار و سقف در اتاق‌های زیر شیروانی می‌تواند به بزرگ جلوه‌دادن محیط کمک شایانی کند.

 

- برای پرکردن فضای خالی زیر راه‌پله می توان از قاب عکس‌هایی ساده و زیبا در کنار کاغذهای دیواری استفاده کرد. همچنین، می‌توان با قرار دادن میز و صندلی، فضایی گرم برای ‌صرف چا‌ی عصرانه مهیا ساخت.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

- می‌توانید با کاغذ رنگی و ضد آب با طرح‌هایی شاد، به سراغ درب اتاق‌خواب‌تان بروید، آن را از سادگی در آورید و محیط متفاوتی از دیگر فضاهای خانه ایجاد کنید.

 

- دور انداختن صندلی‌های کهنه همیشه کار درستی نیست، گاهی با پوششی ساده می‌توان از آنها برای کارهای خانه‌تکانی دوباره استفاده کرد.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

- هنر ‌کاشی‌کاری روی پله‌ها و قسمت های زیرین آن در فضای داخلی از قدیم الایام مرسوم بوده است. حال می‌توان با نقش‌هایی سنتی روی کاغذ، قسمت زیرین پله را پوشاند و زیبایی محیط خانه را دو چندان کرد.

 

ذخیره عکس
هنر کاشی کاری روی پله ها

 

- به دنبال استفاده مجدد از قاب عکس‌هایی قدیمی که طرح آنها خسته‌کننده شده است، راه‌حلی ساده می‌تواند گره‌گشا باشد. قاب آنها را با رنگ یا کاغذهایی رنگی تزئین کنید و با قرار دادن عکس‌هایی جدید حال و هوایی نو به آنها بدهید. همچنین، می‌توانید تعدادی از آنها را با چیدمان متفاوت، روی دیوار قرار دهید و در کنارشان مبلمان هم‌رنگ و وسایل دیگر را بگذارید.

 

- طراحی میز وسایل و نو کردن آن کاری بسیار ساده است که می‌توان کشوها را با یک طرح کاغذ ‌پوشاند و طرح دیگری برای روی میز انتخاب کرد، درنهایت ترکیب‌بندی خوبی را خواهید داشت.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

شما برای خانه خود در سال جدید چه ایده‌هایی دارید. با طراگاه درمیان بگذارید.


بازدید : 28,094 بار

03 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:22