طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Shaqayeq Abaszadeپویا ریاضی خواهمرتضی صادقیحمید نادریشیرین دریاباریboshra javaherimahmood Ghasemiنگار سریع الاطلاقساربوک sarboukامیرحسین صرامیسپهر دانشصفورا شریعتی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

از قدرت رنگ‌ها برای ایجاد فضایی جسورانه کمک بگیرید

چگونه حمام خانه را به کمک رنگ‌ها زیباتر کنیم- بخش دوم

بازدید : 75,934 بار

10 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معمولاً برای دکوراسیون داخلی حمام یک خانه از رنگ‌ها و سایه‌های خنثی استفاده می شود. اما آیا تا به‌حال به استفاده از رنگ‌های متنوع برای طراحی این بخش از خانه فکر کردید؟ ممکن است اضافه کردن رنگ‌های جذاب و درخشان به فضای حمام، در ابتدا کمی غیر عادی به نظر برسد. اما پیشنهاد طراگاه به شما این است که ریسک‌پذیر باشید و یک بار هم که شده، فضای حمامتان را رنگی کنید. 

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی حمام

مطمئن باشید، این کار نه تنها باعث از بین رفتن آرامش و نظم فضای حمام نمی‌شود، بلکه آن را زیباتر هم می کند.در بخش اول این مطلب با تعدادی از تکنیک‌های رنگی کردن فضای حمام آشنا شدیم و حالا قصد داریم تکنیک‌های بیشتری را به شما معرفی کنیم. 

ذخیره عکس

از حوله‌های رنگی کمک بگیرید


اگر به دنبال ابزاری فوق العاده ارزان و ساده، برای بخشیدن حال و هوای رنگی به فضای حمام خانه هستید، به حوله‌هایرنگی فکر کنید. امروزه حوله‌های حمام در هر رنگ و طرحی که فکرش  را بکنید در دسترس هستند و قیمت زیادی هم ندارند. 
بنابراین، می‌توانید مجموعه‌ای از چندین حوله با رنگ‌های جذاب و زیبا را در کابینت حمامتان داشته باشید و هر وقت از یکی از رنگ‌ها خسته شدید، آن را با رنگ تازه دیگری عوض کنید.

ذخیره عکس

 

کف حمام را رنگی کنید


اگر در حمامتان دوش یا وان دارید، می‌توانید از فرش‌های مخصوص حمام که اتفاقاً رنگی هم هستند استفاده کنید. 
با این کار، در واقع با یک تیر دو نشان زدید. استفاده از فرش‌های مخصوص حمام، هم جلوی لیز خوردن در حمام را می‌گیرد و هم رنگ و لعاب تازه‌ای به کف آن می‌دهد. توجه داشته باشید که رنگی را برای فرش حمامتان انتخاب کنید که با رنگ کف‌پوش، حال و هوای سایر بخش های آن هم‌خوانی داشته باشد.

ذخیره عکس

 

به دکوراسیون حمام اهمیت دهید


از آنجایی که فضای حمام معمولاً، کوچک‌تر از سایر اتاق‌های خانه است، بسیاری به چیدمان و دکوراسیون آن اهمیت زیادی نمی‌دهند. در صورتی که درست عکس این مطلب صحیح است و استفاده از دکوراسیون مناسب و زیبا می‌تواند فضایی لوکس و جذاب را در این بخش از خانه به وجود آورد. بنابراین، بهتر است تمام ذوق و سلیقه خود را برای انتخاب دکوراسیون این بخش از خانه به کار بگیرید. 
پیشنهاد ما این است که از شمع، سبدهای چوبی و طبقات دکوری برای زیباتر کردن چیدمان حمام استفاده کنید.

ذخیره عکس

 

از آثار هنری استفاده کنید


یک اثر هنری زیبا مثل یک تابلوی نقاشی، می‌تواند دنیایی از رنگ‌ها را در حمام خانه شما به نمایش بگذارد. کافی است جای مناسبی را برای قرار دادن این تابلو انتخاب کنید و اجازه دهید در آنجا بدرخشد.
 البته، از آنجایی که محیط حمام معمولاً رطوبت زیادی دارد، باید تابلویی را انتخاب کنید که در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد یا اینکه قابی داشته باشد که از ورود رطوبت به آن جلوگیری می‌کند.

از جادوی طبیعت کمک بگیرید


برای ایجاد محیطی متفاوت و زیبا در فضای حمام، حتماً نیازی نیست هزینه زیادی کنید و دکوراسیون حمام و رنگ دیوارهای آن را عوض کنید. کافی است از طبیعت الهام بگیرید و چند گیاه سبز و زیبا را در بخش‌های مختلف حمامتان قرار دهید تا جلوه‌ای طبیعی و زیبا به آن بدهد. این روش ساده را امتحان کنید، تا تاثیر فوق‌العاده آن شما را شگفت زده کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی حمام

شما چه روش‌های دیگری را برای تغییر حال و هوای فضای حمام پیشنهاد می‌کنید؟ در طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.


بازدید : 75,934 بار

10 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیونطراحی داخلیدکوراسیون حمامرنگ آمیزیکاشی حمامچیدمان حمامحمام

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:09