طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

صادق صیدبیگیnaser movahedFarzin Forouzanرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییپرهام شکوهیروناک رافترضا قره داغیایزدیار اهیکمال کمونهاسماعیل سحاب رحمن پناهویدا لطفیمحمد مهدی دودانگه
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

تلاقی سبک کلاسیک و سبک مدرن در طراحی فضاهای داخلی

تغییر دکوراسیون داخلی با ایده‌های خلاقانه

بازدید : 48,116 بار

06 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی به سبک کلاسیک، از مبلمان آنتیک گرفته تا استفاده از پارچه‌های گل‌دار چاپی می‌تواند محیطی متفاوت را خلق کند. گاهی به‌عنوان سبكی قديمی و منسوخ شناخته می‌شود، اما این‌چنين نیست. تلاقی طراحی سبک کلاسیک و سبک مدرن در فضاهای داخلی با هدف راحتی در خانه است.

طراگاه شما را به خواندن مطلبی در مورد تغییر دکوراسیون داخلی منزلی با این سبک دعوت می‌کند.

ذخیره عکس
تغییر دکوراسیون داخلی

صاحبان منزلی قدیمی تصمیم داشتند که تغییراتی در طراحی فضاهای داخلی ایجاد کنند، اما نمی‌دانستند، چگونه و از کجا باید شروع کنند و آن را انجام دهند؟ خانه‌ی‌‌ قدیمی آن‌ها به سبک خانه‌های روستایی با چوب‌های تیره، مملوازعتیقه‌جات بوده است. طراحان این منزل روستایی را، با ایده‌پردازی و نگاهی مدرن طراحی کردند و محیطی کلاسیک و زیبا را به نمایش گذاشتند. سقف بلند این منزل کمک زیادی به طراحان کرده است. پوشش پنجره‌های کشیده و نورگیر این منزل، با پرده‌هایی نازک انجام شده که ورود نور طبیعی را به فضاهای داخلی داشته باشد. 

ذخیره عکس
تغییر دکوراسیون داخلی

طراحان از فضای آشپزخانه و اتاق‌نشیمن این منزل که فضاهایی مشترک داشتند شروع به طراحی کردند. طراحی بالای میز نهارخوری را هم با گویی شیشه‌ای دست‌ساز تزیین کردند. طراحان خوش‌ذوق این منزل پیش‌خوان و پنل‌های جانبی روی سینک را جنس سنگی مرغوب اجرا کردند و در دیوار پشتی بالای اجاق‌گاز را هم با این متریال تکرار کردند. فضای داخلی آشپزخانه به‌خوبی از قسمت اتاق‌نشیمن قابل رویت است، بنابراین طراحان نخواستند که بیش از حد در محیط داخلی تغییرات انجام دهند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی درب‌های شیشه‌ای کابینت‌ها، با قسمت‌های دیگر ساختمان تناسب دارد و فضای داخلی آشپزخانه را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. تلاقی طراحی سبک کلاسیک و سبک مدرن در فضاهای داخلی این منزل، با کمک گرفتن از وسایل عتیقه و قدیمی  به خوبی نمایان است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحان از رنگ‌های مختلف با زمینه‌های مناسب در طراحی‌شان بهره برده‌اند، به‌طوریکه همه جریان‌ها و احساسات در چشم بیننده به زیبایی به نمایش درآمده است. برای نمونه طراحی کنسولی زیبا از سنگ آهک با زمینه‌ی خاکستری، که با بلورهای آبی تکمیل شده است. طراحی میزی از جنس چوب بلوط هم در محیط داخلی این منزل خودنمائی می‌کند.

ذخیره عکس
تغییر دکوراسیون داخلی

طراحی سفارشی دو مبل و صندلی، قسمت اتاق‌نشیمن این منزل را منحصر به فرد کرده است. فضای خالی پشت مبلمان که حدود دو متر است، به صاحب‌خانه فضای خالی بیشتری داده و محیط داخلی منظم‌تر و زیباتر به چشم می‌آید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحان خوش‌ذوق برای داشتن محیطی جذاب‌تر در قسمت اتاق‌نشیمن، استفاده از وسایل کمی با رنگ تیره را هم پیشنهاد دادند. استفاده از فرشی بزرگ که به تعیین کردن محدوده قسمت اتاق‌نشیمن در کنار مبلمان، یکی از این راه‌کارها بوده است.

ذخیره عکس
تغییر دکوراسیون داخلی

خانه‌ی خود را به دقت ارزیابی کنید و آن‌را به چیزی که باید باشد تغییر دهید. طراگاه منتظر شنیدن نقطه نظرات شما است.

 

         کانال  

    


بازدید : 48,116 بار

06 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضای اتاق‌نشیمنطراحی آشپزخانهطراحی میزسبک کلاسیکدکوراسیون داخلی منزلسبک مدرناتاق‌نشیمنآشپزخانه

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:33