طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فریناز رضویامین جعفری منشمیلاد نصرالهیمیثم ذکریاییاکوآرکسلیمانیاستیل البرز pr@steelalborz.comسپیده بهروزیبهرام شکوهیانSomayeh Ahemehفرامرز گشایشیرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجرایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

با این 3 راز، منزل خود را تمیز و منظم نگاه دارید!

3 راز افرادی که همیشه خانه‌هایی فوق العاده تمیز دارند

بازدید : 49,514 بار

17 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

راز طراحی منزل منظم در این افراد در چیست؟ این دسته از افراد را می‌شناسید. این که برای یک رویداد در منزل آن‌ها هستید یا برای یک دیدار غیرمترقبه به منزل آن‌ها می‌روید حائز اهمیت نیست. منازل آن‌ها به‌طرز بی‌عیب و نقصی تمیز است. آن‌ها چه کاری می‌کنند که شما انجام نمی‌دهید؟
با طراگاه همراه باشید تا ۳ راز فوق‌العاده تمیز کردن فضای داخلی منزل را با شما به اشتراک بگذاریم.

ذخیره عکس
طراحی منزل منظم

1.    همیشه، تمیز نگه‌داشتن منزل به صورت متداوم، از نظافت چیزی که از کنترل خارج شده آسان‌تر است.

چه چیزی به نظر بیشتر طاقت فرسا و سخت می‌آید؟ گردگیری سطح کابینت بلافاصله  بعد از آشپزی یا تلاش برای تمیز کردن آشپزخانه‌ای که به اندازه‌ی یک هفته در آن آشپزی شده است؟ اما در آن لحظه- آن لحظه‌ی وسوسه انگیز سستی و موکول کردن ظروف کثیف و نگه‌داشتن  انبوهی از آن‌ها  به فردا به‌نظر موضوع مهمی نمی‌آید. اما اگر تعداد زیادی از این "بعداً"‌ها داشته باشید، خود را با خانه‌ای که برای رویارویی به‌نظر بیش از حد استرس‌زا می‌آید می‌یابید. انجام کار‌های کوچک در طی روز و هفته و  برگرداندن اشیا در مکان اولیه‌ی خود هنگامی که کارتان با آن‌ها تمام می‌شود، نظافت قبل از رفتن  زمان کمتری می‌برد و به نظر قابل مدیریت می‌آید. انجام این کار علاوه بر برقراری یک برنامه‌ی نظافت باعث می‌شود تا شما خانه‌ای تمیز و آماده برای مهمان، که برای خودتان لذت بخش‌تر خواهد بود داشته باشید. 

ذخیره عکس
طراحی منزل منظم

۲. آن‌ها می‌دانند که وسایل بیشتر به معنای نظافت بیشتر است.
به معنای حقیقی کلمه، وسایل بیشتر در منزل شما به‌معنای این است که وسایل بیشتری برای نظافت دارید. هر چه اشیایی که پیشخان‌های آشپزخانه‌ی شما را اشغال می‌کنند بیشتر باشند، یعنی وسایل بیشتری در حال خاک خوردن و جمع آوری دوده‌های چرب آشپزخانه هستند. هر چه "خرت و پرت" بیشتری روی میزهایتان باشد یعنی برای گردگیری باید وسایل  بیشتری را جا‌به‌جا کنید. حتی اثاثیه‌ی بیشتر یعنی باید بیشتر هل دهید و وسایل را با زور جلو و عقب ببرید تا آن‌ها را از سر راه خود خارج کنید و نظافت را پشت سر بگذارید. لزوماً نباید در خانه‌ای خالی زندگی کنید، تا تمام وقت آن را فوق‌العاده تمیز نگه دارید. اما اگر برای تمیز نگه‌داشتن یک اتاق یا یک ناحیه‌ی خاص با مشکل مواجه هستید، شاید بخواهید وسایل غیرضروری را ارزیابی کنید و ببینید که آیا با حذف چیزی می‌توانید نظافت را آسان‌تر کنید.

ذخیره عکس
طراحی منزل منظم

۳.آن‌ها تظاهر کردن را بهتر بلدند.
آن‌ها می‌دانند که حتی بهترین‌ها، هفته‌ها و حتی ماه‌هایی دارند که نظافت عمقی همه‌چیز، هر بار مشکل می‌شود.

ذخیره عکس
طراحی منزل منظم

اما کسانی که همیشه ظاهر تمیزی را حفظ می‌کنند، گاهی تنها بهترین مکان‌ها برای صرف زمان و انرژی محدود خود  را به‌نحوی که تمام خانه به نظر تمیزتر برسد، را بلدند برای داشتن محیط منزل خود با مطالعه‌ی مطلب پیش رو ایده‌ی خاصی به ذهنتان نرسیده است. با طراگاه در میان بگذارید.

 

              کاتال

                                 

 

 


بازدید : 49,514 بار

17 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامعماریطراحی دکوراسیوندکوراسیون منزلدکوراسیونطراحی منزلطراحی داخلیطراحی خانهطراحی آپارتماندکوراسیون داخلی

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:30