طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

عباس اقسامیامير احمدي نياجلیل موسویfinnwoodسپهر دانشsina kamali tabriziرزیتا فتاحیمهراد رمضانیرضا جعفری نژادآرش غلامعلی طهرانیمصطفی اذریوحید حمزه پور
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

غرفه برزیل در اکسپو 2015

جلوه ای از برزیل امروز در نمایشگاه اکسپو2015

بازدید : 16,325 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هدف از ترکیب معماری و نقاشی در غرفه ی برزیل دراکسپو اشاره به ارزش های کشور برزیل است، با طراگاه همراه شوید تا این ایده پردازی را دنبال کنیم.

ذخیره عکس
غرفه برزیل در اکسپو 2015

استودیو ارتور کاساس(Arthur Casas ) و اتلیه مارکو براجوویک (Marko Brajovic  ) در مسابقه ساخت پاویلیون برزیل در اکسپو 2015 میلان که توسط شرکت برزیلی اپکس ( APEX ) راه اندازی شد، برنده شدند. هدف این گروه از ترکیب معماری و نقاشی این بوده  که ارزش های کشور برزیل و آرمان های توسعه ی اقتصادی برزیل را به عنوان راه حل هایی برای تغذیه جهانی به بازدیدکنندگان منتقل کنند و این پاویلیون بیشتر از اینکه یک ساختمان موقت باشد محلی برای گذران اوقات فراغت، برای بالا بردن اطلاعات تکنولوژی و محلی برای تعامل و یادگیری است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شبکه ای انعطاف پذیر،  هموار و غیر متمرکز  از ویژگی های مختلف این ساختمان است. در بین بیش از 130 سازه و غرفه، برزیل یک فضای توقف را با ساخت یک میدان عمومی برای جمع شدن مردم با یکدیگر و برای تحریک حس کنجکاوی مردم طراحی کرد. با ساخت یک گذرگاه در میان انواع گیاهانی که در کشور برزیل کشت می شوند،  بازدید کنندگان با حجم وسیعی از فرهنگ برزیل اشنا می شوند. سازه ی فلزی به رنگ زمین یک نقطه برجسته در این غرفه می باشد وحرکت تدریجی بین درون و بیرون، مرز بین معماری و نقاشی را کاملاً مشخص می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

سازه های کششی مکان های هیجان انگیزی را برای بازدیدکنندگان فراهم اورده اند. به پیروی از معماری برزیل، راهرو های وسیع ارتباط بین مکان های مختلف را تقویت کرده اند. عوامل مختلف الهام بخش، در سرتاسر ساختمان افزوده شده اند. آنها بر طبق ایده هایی مانند تغذیه ، کشاورزی خانوادگی، جنگلداری و اتحاد بین کشاورزان و دامداران سازمان یافته اند و جعبه های حاوی گیاهان به صورت یک شبکه ، با الهام از منحنی های رودخانه امازون سازماندهی شده اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در حال قدم زدن در بین مسیرها بازدیدکنندگان بایکدیگر تعامل می کنند و شبکه های توری فضا ها را از هم جدا می کنند. سالن کنفرانس، کافه، سالن سخنرانی، رستوران و دفاتر اداری توسط یک دهلیز وسیع که دارای نور طبیعی است به هم متصل می شوند. هنرمندان و طراحان برزیلی دعوت شده اند تا اثار خود را که نشان دهنده ابتکارات و ایده های نو  می باشد، را  در کنار تاسیساتی که نشان دهنده انقلاب تکنولوژی در صنعت غذایی برزیل است،  به نمایش بگذارند. هدف این غرفه نشان دادن دستاوردهای برزیل برای بشریت است، مانند کشاورزی و دامداری که در یک جنبش پایدار الگوهای جدیدی را برای ارتباط جامعه ما با محیط ایجاد می کند.

ذخیره عکس
غرفه برزیل در اکسپو 2015

هدف از غرفه برزیل چیزی فراتر از نشان دادن فرهنگ برزیل در میان تعدادی از کشورهاست، هدف این است که غرفه مزبور میل به روابط جدید در مردم را بیان کند، این چیزیست که بعد از اکسپو نیز باقی می ماند و همچنین باید تبدیل ایده ها و راه حل هایی برای مشکلات امروز بشر بشود. با پوشش نمایشگاه  هایی شبیه اکسپو 2015 با طراگاه همراه باشید . 


بازدید : 16,325 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:44