طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علی رضا بندر ابادشیرین دریابارینازنین سادات ملکوتیفاطمه براتیشهاب میرزاییانمحمد مهدی فخیمیحسین مژدهیسهند چوبانساغر صادقیفرزاد دلیری farzaddaliriامیر قاسمیمهراد رمضانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

لامپ‌های رو‌میزی با طرح‌های منحصر‌به‌فرد

برای چراغ‌های مطالعه و لامپ‌های رومیزی چه طرح‌هایی مد روز هستند؟

بازدید : 17,709 بار

09 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یک میز بدون چراغ، گویی کامل به‌نظر نمی‌رسد. در کنار روشنایی که امری مهم و ضروری قلمداد می‌شود، چراغ‌های مطالعه و لامپ‌های رومیزی می‌توانند از امتیاز طراحی‌های زیبا و چشم‌نواز نیز برخوردار شوند و این نقش دوگانه به‌ویژه در محل‌کار، اهمیت خود را بیش از هرجای دیگری نشان می‌دهد. طرح‌هایی که برای این چراغ‌ها وجود دارد بیش‌از حد تصور است. از نمونه‌های ساده و کارا گرفته تا طرح‌های جذاب و شیک و مسحور کننده. پس با طراگاه همراه باشید

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

وقتی می‌خواهید یک چراغ رومیزی انتخاب کنید، باید به فاکتورهایی نظیر شکل، اندازه و زاویه‌ی روشنایی در کنار رنگ و متریال به‌کار رفته اهمیت دهید. چراغ رومیزی نیاز دارد تا در بافت کلی که در آن قرار می‌گیرد، خوب به‌نظر برسد؛ و مهم‌تر از آن کاربردی. بسیاری از چراغ‌های مطالعه کوچک هستند و دارای یک بازوی قابل تنظیم برای هدایت نور به سمت مورد نیاز می‌باشند. این نوع طراحی، ساده، کارا و تا حدودی آشنا است

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نمونه‌ی ساده دیگر لامپ‌های "سین" (Sin) هستند که تراش‌خورده و با‌وقار طراحی شده‌اند. این لامپ‌ها به دلیل شعاع روشنایی یکسان‌شان در همه جهات، با کاربری‌های متنوعی تطبیق‌پذیر هستند. لامپ‌های تخم‌مرغی به‌همراه یک فریم‌چوبی دوست داشتنی، بسیار بامزه به‌نظر می‌رسند. آن‌ها دسته‌ای دارند که امکان جابجاییشان را به‌راحتی فراهم می‌کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اما ترکیبی از خطوط کلاسیک و پیچش‌های مدرن را می‌توانید در این لامپ‌های سه‌تکه ببینید. طراحی ساده هندسی آن‌ها یک کارایی ابتدایی را پیشنهاد می‌کند. بدنه‌ی آلومینیومی آن‌ها در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود.

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

نمونه‌ای از چراغ‌های شیشه‌ای وجود دارد که به‌شما اجازه می‌دهد رشته‌های لامپ اصلی را از بیرون ببینید. پایه و حباب هردو از جنس شیشه‌ی ورآمده هستند و طرحی منحصر‌به‌فرد ارائه می‌دهند.

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

اگر فکر می‌کنید میز کارتان باید دکوراسیون تندیسی‌تری داشته باشد بد نیست این لامپ‌های تاریخی طراحی شده توسط "کریستوفر بوتس" را امتحان کنید. بدنه‌ی مدور آن به یک قطعه سنگ مرمر برای ایستایی الصاق شده و یک باریکه‌ی نرم از نور LED، نورپردازی محصور شده دل‌انگیزی را پیشنهاد می‌دهد.

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

اما اگر مدل‌های کاراتر و نیز مینیمال‌تر را ترجیح می‌دهید به سراغ لامپ‌ها با میله‌های Z شکل بروید. بازوی این لامپ‌ها از دو نقطه خم می‌شود تا بتواند کامل‌ترین زاویه را در حین کار در اختیارتان بگذارد.

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

اما اگر به‌دنبال ظاهری تکنولوژیک برای دکوراسیون هستید، لامپ‌های "کایبورگ" (Cyborg) بهترین گزینه هستند. این لامپ‌ها با سه بازو که احاطه‌کننده محدوده‌ی روشنایی هستند، شبیه یک روبات کوچک به‌نظر می‌رسند.

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

و نهایتا آخرین پیشنهاد لیست ما لامپ‌های قارچی شکل هستند. از آن دسته چراغ‌های تندیسی مدرن که شاید به‌کارتان بیاید!

ذخیره عکس
لامپ‌های رو‌میزی

پیشنهاد‌های خود را در زمینه‌ی روشنایی دکوراسیون به طراگاه ارائه دهید.


بازدید : 17,709 بار

09 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هالامپ‌های رومیزیچراغ مطالعهروشنایی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:55