طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد احمدیفریناز رضویميثم ذکرياييشرکت رویا طرح داخلیتینا شاه محمدیعباس اقسامیسپیده بهروزیساغر صادقیمنصور اجلیامید حیدری پوریامیررضا امیریشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بخش اول رازهای فنگ‌شویی

دکوراسیون منزل را مطابق با قوانین فنگ‌شویی بچینید

بازدید : 60,885 بار

20 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

فنگ‌شویی شیوه‌ای برای جذب انرژی‌های مثبت و زندگی شادتر و مثبت‌تر است. استفاده از قوانین فنگ‌شویی در چیدمان و دکوراسیون می‌تواند حال‌و‌هوا و انرژی منزل شما را به کلی تغییر دهد و دید شما را به همه چیز مثبت‌تر کند. در ادامه با طراگاه همراه باشید تا با چند قانون و راز فنگ‌شویی در دکوراسیون داخلی منزل آشنا شویم.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب عشق:  پایه‌های مبلمان را روی فرش بگذارید


اگر روش معمول شما این است که تمام اثاثیه و مبلمان را در کنار دیوار می‌چینید، بر اساس قوانین فنگ‌شویی باید شیوه‌ی خود را عوض کنید. هر چه مبلمان و میزها به هم نزدیک‌تر باشند، کسانی که روی آن‌ها می‌نشینند و با هم گپ می‌زنند هم به یکدیگر نزدیک‌ترند و هم ارتباط بهتری دارند. پس بهتر است، حداقل پایه‌های جلوی مبل و بقیه‌ی اثاثیه‌ی اتاق‌نشیمن را روی فرش قرار دهید، نه بیرون و دور تا دور محیط فرش باشند.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب پول: آشپزخانه را مرتب کنید


اساتید فنگ‌شویی معتقدند که هر چه آشپزخانه خانه شما تمیز‌تر و مرتب‌تر باشد، قدرت شما در جذب پول بیشتر خواهد بود. یخچال و فریزر، میزها و قفسه‌های آشپزخانه را از وسایل اضافی و بی‌مصرف خالی کنید و به‌جای آن کالاهای تازه و موادی که به‌صورت مرتب به آن‌ها نیاز دارید را جایگزین کنید. این‌گونه عادت می‌کنید، که وسایلی که به آن‌ها نیازی ندارید را نخرید و درهزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنید. 

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب عشق: همه چیز را زوج کنید


اگر به دنبال عشق و ارتباط جدیدی هستید، بگذارید چیدمان منزل شما هم آن را نشان دهد. از گذاشتن یک مبل تنها در گوشه‌ای از اتاق خودداری کنید و آن را دو تا کنید. بر اساس قوانین فنگ‌‌شویی، این کار موجب می‌شود تا حس تنهایی و تجرد از خانه شما خارج شود و انرژی جدیدی در آن به جریان بیافتد. هر چیزی از آباژور گرفته تا فنجان‌های قهوه را دو تا کنید تا قانون فنگ‌شویی در جذب عشق را کامل کنید.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب پول:  از رنگ‌های قرمز، بنفش یا سبز استفاده کنید


رنگ‌ها تاثیر زیادی در روحیه‌ی ما دارند، رنگ قرمز بسیار شادی‌آور و قدرتمند است. رنگ‌های سبز و بنفش نمادی از کامیابی و موفقیت هستند و می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که در استفاده از این رنگ‌ها زیاده‌روی نکنید و آن‌ها را مطابق با فضای کلی منزل‌تان به کار بگیرید، تا ترکیبی قدرتمند و موثر را برای جذب قدرت پول خلق کنند.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

شما از تاثیر قانون فنگ‌شویی در چیدمان منزل چه اطلاعاتی دارید؟ در طراگاه منتظر شنیدن نظر شما هستیم.

 

   کانال


بازدید : 60,885 بار

20 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هافنگ‌شوییدکوراسیونچیدمانپولعشقمبلآشپزخانهمنزلآباژور

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 10:01