طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

انیتا  فضلیمرضیه مجدالاشرافیمیلاد نصرالهیمازیار فخرقاسمیAbolfazl Nabaviندا عاشوریانشرکت رویا طرح داخلیساربوک sarboukتینا شاه محمدیمحمد مهدی فخیمیسارا  کلانتریداوود آبادی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی میز آرایش با آئینه‌های متفاوت

اگر به ظاهرتان اهمیت می‌دهید، به دنبال یک میز آرایش بی‌عیب و نقص برای ملکه‌ی درون تان باشید.

بازدید : 120,899 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ایجاد فضایی که فقط به خودآرایی اختصاص یافته باشد، کمی تجملاتی به نظر می‌رسد. اما میزهای توالت در همه‌ی اشکال و اندازه‌ها می‌توانند در منزل شما جای بگیرند و همان‌قدر که مجلل به‌نظر می‌رسند قابل استفاده هم باشند. 
گزینه‌های بسیاری در رابطه با طراحی و انتخاب میزهای توالت وجود دارد. البته که می‌توانید یک میز توالت بخرید و کارتان را با آن راه بیندازید، اما سوال این است که اصلِ آن کجا پیدا می‌شود؟ در اینجا به برخی از نقطه  نظرات و نکات مهمی که  در طراحی  میز‌آرایش با آئینه‌های متفاوت خوب است هنگام تغییر دکوراسیون به خاطر داشته باشید، اشاره می‌شود. با طراگاه همراه باشید.

 

ذخیره عکس
طراحی میز آرایش

اگر فضای خالی دارید، داشتن یک مکان سازمان یافته برای نگهداری لوازم اساسیِ زیبایی‌تان واقعاً حس خوبی دارد. همین‌طور خوب است، که جایی برای نشستن هم داشته باشید و در بعضی روزها یا موقعیت‌های خاص، وقتتان را صرف خودآرایی کنید. 
شاید همانند ملکهای زیبا و خودنما دوست داشته باشید، لوازمتان را در معرض نمایش بگذارید و یا شاید یک هم ملکه‌ی درونِتان ترجیح بدهد وسائلش کمتر در معرض دید باشند؛ در این دسته‌بندی میز توالت‌هایی وجود دارد که کاملا به دردتان می‌خورد. 

 

ذخیره عکس

 

طراحی میز آرایش با کارکردِ دوگانه:


 اگر فضای کافی برای اختصاص دادن به میز آرایش ندارید و از این بابت در تنگنا هستید، فضایی را انتخاب کنید که بتواند کارکردی دوگانه داشته باشد. این میز هم می‌تواند به عنوان میز عسلی کنار تخت‌خواب استفاده شود و هم میز توالت. حتی می‌تواند به‌عنوان میز تحریری کوچک برای یادداشت برداری های گاه‌و‌بیگاه استفاده شود. 

 

ذخیره عکس

 

صندلی را زیر میز بگذارید

 

یکی دیگر از راه های صرفه جویی در فضا استفاده از چهارپایه‌ای است، که زیر میز توالت قرار بگیرد. به این ترتیب زمانی‌که  مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، از سر راه برداشته می‌شود. این مجموعه‌ی زیبا نمونه‌ی بی‌نظیری است. 

ذخیره عکس

 

یک تخت پادشاهی بسازید


 بر خلاف نکته‌ی قبلی، اگر واقعاً می‌خواهید به ملکه‌ی درونِ‌تان بها دهید و از هر دقیقه‌ای که در کنار میز آرایش‌تان می‌گذرانید لذت ببرید، پس یک صندلی با ترکیب افسانه ای، مانند این صندلیِ مخملِ صورتی در نظر بگیرید و فضای داخلی اتاق خواب خود را رویایی طراحی کنید.

 

ذخیره عکس

 

بگذارید روشنایی بتابد


 برخی میز توالت‌ها چراغ‌های بزرگی در کنارشان وجود دارد، اما اگر فضای مناسبی در اختیار دارید بگذارید میز آرایش‌تان در جایی با بیشترین نور طبیعی قرار بگیرد. البته  تا حدی که این نور طبیعی زیاد ناراحتت کننده  یا آزار دهنده نباشد.

 

ذخیره عکس

 

ترکیب و تلفیق


یک میز آرایش فرصتی عالی برای ترکیب و تلفیق کردن قطعه‌های جدید و قدیمی است. آینه‌ای بزرگِ با طرح کلاسیک در کنار یک نیمکت عالی به نظر می‌رسد. سعی کنید خز مصنوعی هم به آن اضافه کنید یا پایه‌های مبل تان را با افزودن دسته‌های تزیینی تغییر دهید. وقتی به دنبال یک میز آرایش بی‌نقص می‌گردید، سعی کنید فکرتان را از قید و بندها رها کنید. میز تحریرها به‌عنوان میز آرایش‌های بزرگ ساخته شده‌اند، ولی می‌توان از آن‌ها به‌عنوان میزکشودار هم استفاده کرد، به این ترتیب کارکرد دوگانه‌ای در اتاق خواب پیدا می‌کنند. 

 

ذخیره عکس

 

طراحی اتاق خواب با یک آینه‌ی کاملاً گرد


این آینه هم می‌تواند به‌عنوان میز آرایش و هم آینه‌ای تمام قد مورد استفاده قرار بگیرد و شما می‌توانید از نوک پا تا فرق سرتان را ر این آئینه ببینید.

 

ذخیره عکس

 

طراحی با میز‌آرایش دیواری


 اگر واقعاً هیچ فضایی برای اختصاص به میز‌آرایش ندارید، برای تهیه‌ی قفسه‌ای ساده و برخی میز‌توالت‌های رنگِ روشن در بازار سری بزنید. تا بتوانید برای خودتان یک میز‌توالت‌ دیواری درست کنید. این کار باعث می شود احساسی مشابه ستاره‌های فیلم‌های مدرن داشته باشید!

 

شما برای داشتن محیطی متفاوت و جذاب در کنار میز‌آرایش چه ایده‌ای به ذهنتان می‌رسد؟  ایده‌ها و تجربیات خودتان را با طراگاه به اشتراک بگذارید.

 

کانال

    


بازدید : 120,899 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیمیز آرایشآینه‌ی قدیمیز‌توالت دیواریمیز تحریرمیز عسلیطراحی میز آرایشتغییر دکوراسیون اتاق‌خوابفضای داخلی اتاق‌خوابچیدمان اتاق‌خواباتاق‌خوابدکوراسیوندکوراسیون داخلی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:46