طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ابزار تونل جهانرزیتا فتاحیسارا  کلانتریداوود آبادیسیروس مهراندیشنیلپر info@nilper.irسوگند عندليبندا عاشوریانحامد شکریانسامسونگ samsungMahnaz sharifiالهام ضیاءآبادی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ی L شکل

ویلایی با طرح L شکل در کالیفورنیا با دید به منظره¬های زیبا و شگفت انگیز

بازدید : 9,529 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ویلای ویدالاکیس (Vidalakis) ، با طراحی خاص و منحصر به فردش توسط تیم طراحی سوات میرز ( Swatt Miers ) در دامنه کم شیب تپه پورتولا ( Portola )  کالیفرنیا قرار دارد. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی این پروژه ی جالب بپردازیم.

ذخیره عکس
خانه ی L شکل.

این خانه با مساحت 650 مترمربع به شکل L در قطعه زمینی نیمه روستایی به مساحت 1/5 هکتار در دره پورتولا واقع شده است، از دو قسمت اصلی به وجود آمده و در جهت محور شرق به غرب سازماندهی شده است. قسمت پشتی دوران به سمت جنوب ساختمان کشیده شده و یک لبه از حیات باغ خصوصی را شکل داده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در این ویلا استفاده ی به جا از آفتاب بسیار مطلوب کالیفرنیا، با طراحی پنجره هایی کشیده و بلند با آرایش سیستماتیک در جهت های مختلف بنا شده است. بعلاوه این پوشش شیشه ای در فضاهای نشیمن و فضاهای خصوصی یک دنیای تماشایی و جذاب را ایجاد کرده­ است.چشم انداز های مهیج و لذت بخش به مکان های عمومی و خصوصی شمال شهر سانفرانسیسکو از نمای شمالی این ویلا قابل مشاهده است .

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

ویلا مجهز به یک استخر شنا با طول 22/86 متر است که به صورت عمود بر خانه طراحی شده و دارای سه لبه ی طولانی در حدود 2/13 متر بالاتر از حد انتهایی می باشد و با تاکید بر ایجاد چشم اندازهای مهیج، شیب ملایم آن با سطح زمین افزایش می یابد.طراحی خیره کننده اتاق نشیمن با وجود پنجره هایی وسیع در دو جهت اتاق کامل شده است.وجود خطوط عمودی در زیر سقف بلند ساختمان، مکمل اسباب و اثاثیه ی موجود دراتاق ها می باشد. در طی روز ، نور از مسیر خاصی عبور نموده و شکل سایه ها ،منظره­هایی متغیر ایجاد می­کند که منعکس کننده فضای بیرون خانه می باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

در مجموعه پیش رو تمامی اجزا به صورت کاربردی و بسیار ارزشمند طراحی شده و چشم انداز محصور کننده و جذابی ایجاد کرده است .تصاویر این ویلا را با جزئیات نور پردازی طبیعی در طول روز و همچنین روشنایی محیط اطرافش با نور مصنوعی در هنگام شب با عکاسی به تصویر کشیده ایم.

ذخیره عکس
خانه ی L شکل.

نقطه نظراتتان را در مورد طراحی این ویلا می توانید با ما در میان بگذارید. از ایده هایتان با طراگاه سخن بگویید.  


بازدید : 9,529 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:43