طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نگار محمدیبهرام قربانیفرامرز گشایشیامید حیدری پوریانیتا  فضلیMahnaz sharifiجلیل موسویابزار تونل جهانبلوک سبک لیپرروزبه عالمیانفریناز رضویمرتضی سیاسر
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضای اداری شبیه به ویلایی لوکس

دفاتر اداری هندل آمستردام

بازدید : 128,300 بار

16 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

 رشد آگاهی در بین مدیران خلاق برای بالابردن راندمان وکارائی بهتر کارکنان این روزها بسیار به چشم می‌آید.  یک شرکت طراحی دکوراسیون، ساختمانی اداری در هلند برای فضای کار و تفکر کارکنان طراحی کرده که به نوبه خودش بسیار جالب توجه است. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی این ساختمان بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

هندل آمستردام یک ساختمان اداری است که در آمستردام هلند قرار دارد و شبیه به یک ویلای لوکس طراحی شده و چندین شرکت را در خود جای داده است. گروه طراح این پروژه معتقد است که فضای کاری منعطف، آینده‌ی بازار کسب و کار است و بنابراین این ایده را در دفتری برای کارمندان منعطف، با رستوران و سالن بزرگی که می‌توانند در آن یکدیگر را ببینید و با هم معاشرت نمایید به‌کار برده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در طراحی فضاهای داخلی از نورهای سقفی جالب استفاده شده و بکارگیری عناصر طبیعی همچون درختچه‌های تنومند در بیشتر فضاهای داخلی به چشم می‌خورد. نکته جالب این ساختمان اداری این است که در بیشتر مسیرهای حرکتی هم نشیمن‌گاه‌هایی تعبیه شده و محل گپ و گفت کارکنان به وجود آورده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحان این بنا معتقدند که برای جلسات کاری اتاق‌های برای فکر کارکنان در نظر گرفته‌اند که به نوبه‌ی خودش جالب توجه است. تیم طراحی مایل بوده است که از طرح‌های گرافیکی برای فضاهای داخلی استفاده کند، در ضمن این گروه مفتخر است که طراحی منحصربه‌فردی را برای تمامی کارمندان ارائه کرده که با حس و حال شاداب و جدیدی در محل کارشان حضور می‌یابند و یک روز کاری عالی را خواهد گذارند.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

شما برای داشتن چنین مکان‌هایی ایده‌ی خاصی دارید؟ با طراگاه در میان بگذارید.

 

        


بازدید : 128,300 بار

16 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی اداریطراحی فضای اداریطراحی دکوراسیون اداریدکوراسیون اداریطراحی داخلی شرکتدکوراسیون داخلی شرکت

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:03