عضویت در خبرنامه طراگاه

عضویت در خبرنامه طراگاه

با عضویت در مجله‌ یخبری  طراگاه، هر هفته مطالب برگزیده معماری و طراحی داخلی را دریافت کنید

برای اطلاع از آخرین مطالب طراگاه ایمیل و موبایل خود را وارد کنید
ثبت و عضویت در خبرنامه
انصراف !

طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الهام ضیاءآبادیMahnaz sharifiامیرحسین صرامیعلی رضا بندر ابادرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییSomayeh Ahemehسپهر دانشzahra sadeghiویدا لطفیسپیده بهروزیامین جعفری منشmohammad marvasty
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هفته ی طراحی دوبی

از 26 تا 31 اکتبر 2015 ، هفته ی طراحی دوبی برگزار شد .

بازدید : 4,457 بار

25 آبان 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این مراسم با پشتیبانی مقامات فرهنگ و هنر Dubai Culture and Arts Authority – DCAA)) و شورای طراحی و مد دوبی Dubai Design and Fashion Council - DDFC))، به سرپرستی لطیفه بنت محمد بن رشید المکتوم، نایب رئیس بخش فرهنگ و هنر، برگزار شد. طراگاه این هفته طراحی را برای شما تفسیر میکند.

ذخیره عکس

این هفته فرصتی است که باعث تشویق رشد صنعت طراحی می شود، نه تنها شهر را به عنوان پایتخت منطقه ای طراحی تبدیل می کند، بلکه موجب شکل گیری یک گردهمایی جهانی برای جامعه طراحان بین الملل می شود. رویدادها، فعالیت ها و پروژه های منحصر به طراحی در d3 و تمام سطح شهر، موقعیت انتخاب بهترین طراحی ها را در سطح منطقه ای و بین الملل ایجاد کرد .

هفته ی طراحی دوبی متعلق به گروه هنری دوبی (Art Dubai Group) کمپانی سرمایه گذاری مشترک بین مرکز مالی بین المللی دوبی (Dubai International Financial Centre) و گروه نمایشگاه های خاورمیانه (Middle East Fairs Ltd) می باشد، و توسط آن مدیریت می شود.

در طول این هفته، برنامه های متنوعی انجام شد؛ از آن جمله می توان به سخنرانی های تخصصی، مباحثات اعضا، اجراهای مردمی و کارگاه های آموزشی اشاره کردکه برای بازدیدکنندگان از افراد حرفه ای در زمینه ی طراحی تا افراد علاقه مند، فرصت کشف و به کارگرفتن طراحی را فراهم کرد. بخش مهم برنامه ها در محوطه ی اصلی ساختمان 4 بخش طراحی دوبی d3، و همچنین سالن همایش طراحی مرکز شهر، برگزار شد.

همچنان با ما همراه باشید.


بازدید : 4,457 بار

25 آبان 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Monday , 24 October , 14:00