طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ایمان رجبیانآزاده شاهچراغیشرکت رویا طرح داخلیبلوک سبک لیپربهرام شکوهیانShaqayeq Abaszadeبیژن شجاعیعلیرضا شرافتیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)محمدحسین صفاریانویستابست vista bestجلیل موسوی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ، تنها ، معمار

نگاهی می اندازیم به بخشی از چالش های ذهنی ساخته شده توسط یک معمار بازنشسته

بازدید : 13,193 بار

18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تنها چند بلوک از مرکز بارکلی در پایین شهر بروکلین، یک منطقه بسیار آرام غیره منتظره، یک قطعه منطقه سبز 500 متر مربعی با ساختمان دور افتاده وجود دارد. دراینجا یک معمار بازنشسته، ساختمانی را می سازد که بخشی از چاش های ذهنی او را شامل میشود. این ساختمان که یک تک اتاق با فضای کافی برای تخت و صندلی است، توسط معماری به نام نیکلاس هانت طراحی شده است که علاوه بر کار برای شرکت های بزرگ تر، استودیوی معماری هانت را با برادرش اندرو می چرخاند. در نگاهی به این اثر با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس

هانت که  چهار ماه را صرف ساختن فضا کرده بود گفت: هدف این پروژه فرار و دور شدن از شهرهم از حیث ساختمان ها و هم زندگی در آن ها بود. او میگوید : « تنها هدف من ساختن بود و این کار را برای خودم کردم، من مشتری خودم هستم چیزی که معمار جوان کم تر می تواند شانس انجام آن را داشته باشد » .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استودیوی 5/1 در 2 متری  با هزینه 1.200 دلار کامل شد که مجموعه ای کوچک که از مصالحی نظیر الوار های سرو بازمانده از ساختمان دیگر و نرده های سفید  ملک پدری اش در ماساچوست، تشکیل شده بود. تلق های شیشه ای به عنوان نورگیر استفاده شده و پنجره های چوبی مانع دید از بیرون به داخل شده ولی به فضای داخلی یک نمای سبزوآسمان گونه می دهند.

هانت می گوید : « وقتی داخل این خانه هستید فکر می کنید خارج از شهرید » .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر تجربه حضور در این خانه ها را دارید مشاهدات و نظرات خود را با بازدید : 13,193 بار


18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:01