طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)Shaqayeq Abaszadeعباس اقسامیسجاد اسدیBabak Abbasiعلیرضا فخفوریهومن بالازادهامیرحسین صرامیnaser movahedفریناز رضویسهیل براکنادیا خوشخوی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی داخلی محیط کار به سبک مدرن

دکوراسیون داخلی محیط کار خودرا با میزهای مدرن متفاوت کنید

بازدید : 59,143 بار

20 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

میزهایی که در محل کار استفاده می‌شوند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این میزها علاوه بر کارایی باید شیک و زیبا به نظر برسند. طراگاه را برای آشنایی با نونه‌هایی از میزهای کار مدرن دنبال کنید.

ذخیره عکس
طراحی داخلی محیط کار

در این مقاله می‌خواهیم راهکارهای مدرنی که برای بهینه‌تر شدن فضای کار مطرح هستند را با بکدیگر مرور کنیم. میزهای محیط کار باید در ساده‌ترین شکل خود طراحی شوند، چرا‌که محیط و مکان‌های کاری امروزه بیش از اندازه گران هستند و برای اجاره آن‌ها هزینه‌ی ‌زیادی صرف می‌شود، پس نباید فضا را با المان‌های اضافه از دست داد. به این میز نگاه کنید که آلفا نام دارد. این میز با طراحی ارگانامیکی که دارد، می‌تواند در دو حالت ایستاده و نشسته مورد استفاده قرار بگیرد. طراحی ساده بدون هیچ المان اضافی مشاهده می‌شود.

ذخیره عکس
طراحی داخلی محیط کار

همان‌طور که در بالا می‌بینید، چنین میزهایی می‌توانند برای مشتریان هم مورد استفاده قرار بگیرند، شاید در بعضی مواقع کارمندها هم از آن استفاده کنند. چنین میزی آزادی عمل بیشتری، برای دکوراسیون داخلی فضای کار در اختیار طراح می‌گذارد.

ذخیره عکس
طراحی داخلی محیط کار

نوع دیگری از میزها که در دفتر کار قرار دارند، میزهایی  به نام " دوبل " هستند. این میزها بر روی یک چارچوب قرار دارند، ما‌بین آن‌ها فضای خالی است که می‌توان با یک پارتیشن استفاده شود، تا حریم خصوصی افراد بیشتر حفظ بشود. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این میزها برای فضاهای اداری بسیار سودمند هستند و از فضای کمتری استفاده می‌کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نوع دیگری از میزها وجود دارد، که برای تحرک و پویایی بیشتر مابین افراد در محیط کار طراحی شده‌اند. همان‌طور که می‌بینید در این نوع طراحی سعی بر این شده، افراد راحت‌‌تر بتوانند از این میز استفاده کنند و بیشتر کاربردی بودن آن ملاک است، تا اینکه وجه و شیک بودن آن مطرح باشد. تمام قطعات این میزها قابلیت تغییر ارتفاع دارند و می‌توان آ‌ن‌ها را تنظیم نمود. همین قابلیت آزادی عمل بیشتر به استفاده‌کنندگان می‌دهد، قرار گرفتن میزها در کنار یکدیگر هم  به خاطر تعاملی بودن آن‌ها با یکدیگر است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نوع دیگری از میزها وجود دارد، که دو سطح برای کار دارند. سطح پایینی و سطح بالایی که هر کدام کاربرد جداگانه‌ای دارند، سطح بالایی برای تعامل با مدیر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سطح پایینی فرد به کارهای خود می‌رسد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

میزکار و انعطافی که در ارتفاع آن مطرح است، امروزه نقش مهمی در محیط کاری دارد که باید به آن دقت کرد. با طراگاه همراه باشید تا حرفه‌ای‌تر به نظر برسید.


بازدید : 59,143 بار

20 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی میزکارمیز کارمیزطراحیارتفاعدوبلآلفاکاربردیتعامل

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:49