طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

اکبر تقی زادهkaveh maleknejadابزار تونل جهانمحمد غفاریحمید عرفانیانندا عاشوریاننگار سریع الاطلاقالهام صحافیبهرام قربانیمحمد اسدالهیBabak Abbasiمنصور اجلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

از قدرت رنگ‌ها برای ایجاد فضایی جسورانه کمک بگیرید

چگونه حمام خانه را به کمک رنگ‌ها زیباتر کنیم – بخش اول

بازدید : 85,837 بار

08 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معمولاً برای دکوراسیون داخلی حمام یک خانه از رنگ‌ها و سایه‌های خنثی استفاده می شود. اما آیا تا به‌حال به استفاده از رنگ‌های متنوع برای طراحی این بخش از خانه فکر کردید؟ ممکن است اضافه کردن رنگ‌های جذاب و درخشان به فضای حمام، در ابتدا کمی غیر عادی به نظر برسد. اما پیشنهاد طراگاه به شما این است که ریسک‌پذیر باشید و یک بار هم که شده، فضای حمامتان را رنگی کنید. مطمئن باشید، این کار نه تنها باعث از بین رفتن آرامش و نظم فضای حمام نمی‌شود، بلکه آن را زیباتر هم می‌کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون حمام خانه
ذخیره عکس

 

تمام دیوار‌ها را رنگ آمیزی کنید


ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش، برای اضافه کردن عنصر رنگ به فضای حمام، رنگ کردن دیوارها یا بخش دیگری از آن است. کافی است، ابتدا رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس بقیه فضا را مطابق و هماهنگ با آن رنگ طراحی کنید.

ذخیره عکس

 

فقط یک دیوار را رنگ آمیزی کنید


اگر تغییر رنگ تمام دیوارها، به نظرتان بیش از حد جسورانه است، پیشنهاد می‌کنیم فقط سراغ یکی از دیوارها بروید و رنگ آن را عوض کنید. دیواری که انتخاب می‌کنید، در واقع بخش نمایشی و نقطه توجه حمام شما خواهد بود، پس در انتخاب آن دقت کنید. پیشنهاد می‌کنیم، دیوار روبروی درب ورودی حمام را برای این کار انتخاب کنید تا بیشتر در معرض دید و توجه قرار گیرد.

ذخیره عکس

 

با کاشی‌های رنگی بازی کنید


دیگر زمان استفاده از کاشی‌های تک رنگ و تکراری در تزئین حمام به سر آمده و در اکثر معماری‌های مدرن از کاشی‌های متفاوت و رنگی برای تزیئین حمام استفاده می‌شود.
 استفاده از این نوع کاشی‌ها موجب می‌شود، تا توجه را بیشتر به خود جلب کند و فضایی پر نشاط را ایجاد می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم فضای اطراف سینک و کمد حمام یا فضای کنار دوش را با کاشی‌های رنگی زیباتر کنید.

ذخیره عکس

وان‌حمام را رنگی کنید


یکی از المان‌هایی که در اکثر حمام‌های بزرگ وجود دارد و شاید توجه زیادی به آن نمی‌شود، وان‌حمام است. برای ایجاد فضای مدرن و رنگی در حمام خانه‌تان پیشنهاد می‌کنیم، یک وان رنگی را امتحان کنید و آن را در مرکز توجه قرار دهید. امروزه، گزینه‌های زیادی برای تغییر وان‌حمام در دسترس هستند. از وان‌های مسی گرفته تا وان‌های سرامیکی و رنگی، هر یک جلوه‌ای خاص به فضای حمام شما می‌دهند. البته، از آنجایی‌که تغییر وان‌حمام کار چندان ساده‌ای نیست. پیشنهاد می‌کنیم، رنگی را انتخاب کنید که واقعاً آن را دوست دارید و می‌توانید مدت زمان زیادی از آن لذت ببرید.

سینک حمام را رنگی کنید

 

سینک حمام هم از جمله گزینه‌هایی است، که می‌توانید به سراغ آن بروید و رنگی‌اش کنید. در این حالت، دو انتخاب را پیش‌رو دارید و می‌توانید سطح رویی سینک را تغییر دهید یا به سراغ تغییر رنگ بخش پایینی آن شامل کابینت‌ها و ویترین‌ها بروید. تغییر رنگ پخش پایینی سینک، معمولاً کار ساده‌ای است و می‌توانید به سادگی آن را رنگ‌آمیزی کنید. برای سطح رویی سینک حمام، هم پیشنهاد ما استفاده از سنگ‌های مرمر یا گرانیت رنگی است که جلوه بسیار زیبایی دارند. به یاد داشته باشید که در صورت انتخاب هر یک این دو بخش برای تغییر رنگ، باید رنگ بخش دیگر را خنثی و ساده نگه دارید تا تعادل بین آن‌ها برقرار شود.

ذخیره عکس
دکوراسیون حمام خانه

در بخش دوم این مطلب، با راه‌کارهای بیشتری برای رنگی کردن فضای حمام آشنا خواهیم شد. پس با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 85,837 بار

08 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون حمامطراحی داخلی حمامحمامرنگ آمیزیکاشیچیدمان حمامدکوراسیون داخلیطراحی داخلی

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:37