طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ساغر صادقینیما کیوانیکمال کمونهنیلپر info@nilper.irروناک رافتجواد خداییویدا لطفیساربوک sarboukمرتضی سیاسرامیر دیزانیمحمد اسدالهیامیرحسین صرامی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طرح هایی در جهت پایداری و صرفه ی انرژی

در حال حاضر 8 پروژه، نامزد دریافت جوایز پایداری و بهره وری انرژی سال 2015 شده اند

بازدید : 28,674 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در حال حاضر 8 پروژه، نامزد دریافت جوایز پایداری و بهره وری انرژی سال 2015 با حمایت مالی گروه ساختمان سبز ویسکانسین، در شورای ساختمان سبزویسکانسین ایالات متحده آمریکا هستند. از سوی دیگر اسامی برندگان تا 5 نوامبر توسط این گروه اعلام می گردد که قبلا تحت عنوان ساختمان اتحاد سبز ویسکانسین شناخته می شد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
ساختمان متقاطع دانشگاه

معماری ساختمان متقاطع دانشگاه (University Crossing) در مادیسون، یکی از نامزدهای دریافت جایزه در ساختمان سبز ویسکانسین می باشد، که علت آن استفاده از روشنایی لامپ های LED به منظور صرفه جویی انرژی و بازیابی نور حاصل از کف، فرش،کاشی های سقف و پنجره ها می باشد. 

ذخیره عکس

 

معماری ساختمان متقاطع دانشگاه (University Crossing) در خیابان شماره 749 دانشگاه در شهر مادیسون می باشد که با استفاده از پروژه پلاتین LEED برای صرفه جویی در انرژی و خصوصیات سازگار با محیط زیست ارائه شده است. این پروژه توسط شرکت معماری و طراحی پاتر لاوسون (Potter Lawson) ارائه شده است. از جمله ویژگی های معماری ساختمان سبز، سیستم متغیر جریان حرارت ماده سرمازا و سیستم خنک کننده می باشد که حالتی مانند یک سیستم زمین گرمایی را تشکیل میدهند.

معماری ساختمان دانشگاه شتاب دهنده نوآوری ویسکانسین میلواکی (Wisconsin-Milwaukee)، در واواتوسا است که اولین پروژه ساخته شده در پارک نوآوری است. ویژگی های سبز برای معماری ساختمان شامل یک آرایه خورشیدی، پشت بام سبز و با قابلیت صرفه جویی درمصرف انرژی و آب است.

ذخیره عکس

 

معماری ساختمان شتاب در نوآوری دانشگاه ویسکانسین میلواکی (University of Wisconsin-Milwaukee Innovation Accelerator Building) در خیابان شماره 1225 خیابان دیسکاوری پارک وی (Discovery Parkway) در واواتوسا نامزد دیگری برای دریافت جوایز ساخت سبز با حمایت مالی اتحاد ساختمان سبز ویسکانسین می باشد. ساختمان دانشگاه ویسکانسین میلواکی که معماری ساختمان آن توسط معماران شرکت اپستین اوهن (Eppstein Uhen) مطرح گردید، به منظور صرفه جویی تا 25% انرژی طراحی شد.  

ذخیره عکس

 

معماری پایانه هوانوردی در فرودگاه بین المللی اپلتون که توسط گروه مهندسی پایدار ارائه شده است، دارای یک پروژه 26 کیلوواتی خورشیدی، پانل های سقف شفاف و با بهره­وری از روشنایی طبیعی روز، سیستم گرمایشی زمین گرمایی و سیستم خنک کننده با پمپ های حرارتی با راندمان بالا است.

ذخیره عکس

 

ساختمان ABB  با معماری خوب اش در دیسکاوری پارک وی 1425 (Discovery Parkway ) در واواتوسا واقع شده است. این ساختمان یک پروژه LEED طلایی است که توسط معماران اپپستین (Eppstein Uhen) مطرح گردیده است. استفاده از مواد پایدار ومنابع محلی، بام سبز ، ورودی مسقف، ایستگاه های شارژ خودرو الکترونیکی و چشم انداز کاملا طبیعی از ویژگی­های این ساختمان است.

ذخیره عکس

 

ساختمان سیج (Sage ) در خیابان 1509 ان جکسون، یک پروژه با استاندارهای بالا، و دارای گواهینامه اهدایی LEED پلاتین،  اولین پروژه چندمنظوره LEED در ویسکانسین است. این مجموعه آپارتمان 20 واحدی، دارای ویژگی­های بهره­ وری از روشنایی روز، یک سیستم گرمایشی و خنک کننده کارآمد، یک سیستم پشت بام سبز جمع آوری کننده آب باران و یک سیستم خورشیدی بخشی موازی با برنامه انرژی است.

ذخیره عکس

 

کتابخانه مدرسه ابتدایی دریاچه میلز (Lake Mills) از روشنایی روز بهره می­برد و در جهت تناسب هر چه بیشتر با فضای بیرونی و محیط طبیعی ساخته شده و به پشت بام سبز منتهی می­شود. پروژه توسط معماران اپستین اهن (Eppstein Uhen) ساخته شده است. مدرسه ابتدایی میلر دارای خصوصیاتی از جمله سقف سبز و صفحات خورشیدی است. 

ذخیره عکس

 

ساختمان ارتباطات جهانی کوهلر(Kohler Global Communications Building) که در خیابان 444 هایلند درایو(444 Highland Drive)، کوهلر قرار دارد، گواهی LEED طلایی را برای خصوصیات ذخیره انرژی و آب دریافت کرده است. از جمله ویژگی­های آن می­توان به استفاده از مواد با ترکیبات آلی کم، لامپ­های با ترکیبات جیوه­ای کم و یک برنامه جامع خانه­ داری سبز اشاره کرد.

ذخیره عکس

 

مرکز کنوانسیون مونانا تراس (Monona Terrace) در مادیسون (Madison)، که توسط دانشکده ی لئوناردو(LeonardoAcademy)ایجاد شده دارای بخش­هایی است که عوامل پایداری در زمینه­های کاهش انرژی و مصرف آب را اعمال میکند، از این رو این مرکز جهت دریافت گواهی وضعیت LEED طلایی کاندید شده است.

ذخیره عکس
بهره وری انرژی

با طراگاه همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


بازدید : 28,674 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:59