طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا شریفانپرهام شکوهیسهند منشیرضا جعفری نژادzahra sadeghiسحرناز سلیمانی پاکامید ضرغامیامير احمدي نياsina kamali tabriziسپهر دانشاستیل البرز pr@steelalborz.comندا عاشوریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بخش دوم رازهای فنگ‌شویی

دکوراسیون منزل را مطابق با قوانین فنگ‌شویی بچینید

بازدید : 47,470 بار

22 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در قوانین فنگ‌شویی سادگی، تمیز بودن و شادی مهمترین عناصری هستند که می‌توانند انرژی مثبت را در سرتاسر محیط خانه پخش کنند و زندگی شاد و آسوده‌تر را برای ساکنین آن به ارمغان بیاورند. در ادامه‌ی بخش اول رازهای فنگ‌شویی با طراگاه همراه باشید، تا با چند قانون و راز فنگ‌شویی در خانه آشنا شویم.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب عشق: عکس‌های شاد خانوادگی را به نمایش بگذارید


برای بیشتر شدن انرژی مثبت در روابط خانوادگی‌تان، قانون فنگ‌شویی پیشنهاد می‌کند که چند عکس خانوادگی که همه در آن چهره‌ای خندان و شاد دارند را در مکان‌های پر رفت‌و‌آمد و مهم خانه مثل آشپزخانه، راهرو‌ها، اتاق‌نشیمن و... نصب کنید، تا هر یک از اعضای خانواده با نگاه کردن به آن‌ها به یاد خاطرات خوب بیافتند و انرژی مثبت عکس‌ها را دریافت کنند. از آنجایی که اتاق‌خواب اصلی محیطی اختصاصی‌تر است، فنگ‌شویی پیشنهاد می‌کند که از تصاویر دو نفره به جای عکس‌های دسته جمعی در این محیط استفاده کنید.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب پول: فضای جلوی درب ورودی را زیبا کنید


بر اساس قانون فنگ‌شویی اگر یافتن مسیر ورودی به خانه‌ی شما سخت باشد، شانس و موقعیت نمی‌تواند به زندگی شما بیاید. بنابراین توصیه می‌شود، که مسیر درب ورودی خانه را با قرار دادن دروازه یا یک نشان خاص مشخص کنید و مطمئن شوید که زنگ درب ورودی هم به درستی کار می‌کند. انتخاب پادری برای درب ورودی هم مهم است، بهتر است از پادری‌های روشن و زیبا برای تزئین درب ورودی منزل استفاده کنید. سعی کنید، فضای جلوی درب ورودی را همیشه تمیز نگه دارید و یک گلدان سنگی زیبا را نیز برای تزئین در کنار درب قرار دهید.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب عشق: از میز غذاخوری گرد استفاده کنید


میز غذاخوری یکی از بخش‌های مهم خانه، که تمام اعضای خانواده دور آن جمع می‌شوند. پس می‌توانید از این فضا برای بهتر کردن روابط خانوادگی و پخش انرژی و احساس مثبت استفاده کنید. توصیه فنگ‌شویی این، که از میزهای غذاخوری گرد استفاده کنید تا همه‌ی اعضای خانواده بتوانند به‌راحتی یکدیگر را ببینند. به‌علاوه، حتی اگر معمولاً یک یا چند نفر از اعضای خانواده در زمان صرف غذا غایب هستند، برای آن‌ها هم یک صندلی اختصاص دهید، زیرا داشتن صندلی به تعداد همه اعضای خانواده نمادی تاثیر‌گذار و مهم است.

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

جذب پول: گیاه و آب را جایگزین شلوغی کنید


برای اینکه انرژی مثبت را به خانه بیاورید، باید فضایی سالم، زیبا و بدون شلوغی و ریخت‌و‌پاش داشته باشید. ریخت‌و‌پاش و شلوغی جلوی انرژی مثبت را می‌گیرد و حسی منفی را ایجاد می‌کند. بهتر است از عناصر طبیعی مثل گل‌ها و گیاهان سبز که نماد زندگی هستند استفاده کنید و از جریان داشتن هوای تازه در محیط خانه هم غفلت نکنید. در قوانین فنگ‌شویی از آب و آب‌نما به‌عنوان نمادی از پول و ثروت یاد شده و این تزئینات هم می‌توانند به ایجاد جو مثبت و آرام در خانه‌ی شما کمک کنند. 

ذخیره عکس
رازهای فنگ‌شویی

شما از تاثیر قانون فنگ‌شویی در چیدمان منزل چه اطلاعاتی دارید؟ در طراگاه منتظر شنیدن نظر شما هستیم.

 

    کانال


بازدید : 47,470 بار

22 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هافنگ‌شوییدکوراسیونچیدمانپولعشق

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:57