طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا جعفری نژادمهدی علیرضاییفرهاد علیزاده افشارعلی رضا بندر ابادFarzin Forouzanzahra sadeghiجلیل موسویبهرام شکوهیانطاها رضاییشرکت رویا طرح داخلینادیا خوشخویاکبر تقی زاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی داخلی بانک در مسکو

معماری دکوراسیون دفاتر خدمات بانکی در مسکو

بازدید : 13,422 بار

26 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معماران یک شرکت طراحی دکوراسیون اداری دفاتر خدمات بانکی Zenit Bank  جدیدی را در مسکوی روسیه در سال 2015 به متراژ حدود 2000  طراحی کرده‌اند. با طراگاه همراه باشید تا نگاهی به طراحی فضاهای داخلی این بانک بیاندازید.

ذخیره عکس
طراحی داخلی بانک

همجواری این ساختمان با رودخانه‌ی معروفی در مسکو، باعث شده که طراحان دفتر نقش پررنگی از حضور آب را در دکوراسیون داخلی وارد کنند. استفاده از نورهای رنگی آبی یکی از نشانه‌های حضور آب است. تعداد زیاد دفاتر کاری در فضای باز، پنجره‌های پشت سرهم و پارتیشن‌های متعدد شیشه‌ای؛ برای طراحی این فضا  تنها سقف باقی‌مانده است. روشنایی فضای باز، سقف "مواج" را تکمیل کرده است. استفاده ازلامپ‌های خطی، به موازات قله‌های موج چیده شده‌اند وبا این کار بر حجم و درخشندگی فضا تاکید شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در این دکوراسیون بانک،  طراحی و کاربرد فضاها با هم ترکیب شده‌اند. شکل منحصر به‌فرد سقف، صدا را جذب و پراکنده می‌کند. ترکیب رنگ سفید و خاکستری با چوب کم‌رنگ، رنگ‌های گرم و فیروزه‌ای، روح تازه‌ای به دکوراسیون بخشیده است.  مبلمان ساده به رنگ سفید روح و رنگ تازه‌ای به محیط بخشیده و سادگی در جای جای این دفتر کار موج می‌زند و هر مخاطبی را به سمت خود جذب می‌کند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فضای نهارخوری کارمندان با آشپزخانه‌ای ساده به صورت خطی، مکانی راحت و امن را برای کارمندان ایجاد کرده است. قرارگیری این دفتر کار در طبقه پانزدهم با دید رودخانه‌ی همجوار، طراحان به فکر استفاده از شیشه‌‌های بلند انداخت تا دید وسیع و خوبی به اطراف داشته باشد.

ذخیره عکس
طراحی داخلی بانک

در طراحی دفترکار از طرح امواج و آب همراه با هماهنگی سایه و نور استفاده شده است و این طرح‌ها در سقف به‌کار رفته است. شما برای داشتن چنین فضایی نقطه‌ نظر خاصی دارید. با طراگاه درمیان بگذارید.


بازدید : 13,422 بار

26 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی داخلیطراحی اداریطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون اداریدکوراسیون اداریطراحی داخلی بانکطراحی دفترکارمعماریدکوراسیون

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:45