طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مرتضی سیاسرعباس اقسامیسینا علیزادهSomayeh Ahemehحسین مژدهیzahra sadeghiساغر صادقیhosein baharestaniنگار سریع الاطلاقمحمد فخری داریانصفورا شریعتیآیدین صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی جذاب برای برجسته کردن دکوراسیون چوبی

چگونه از تکه های چوب دکوراسیونی هنرمندانه خلق کنیم؟

بازدید : 24,096 بار

23 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

"بعضی چیزها گویی فقط برای دکوراسیون ساخته شده اند" این جمله ای است که گاهی با مشاهده اشیاء زینتی خاص و منحصر به فرد به زبان می آوریم. خوشبختانه چوب متریالی است که بی اندازه برای ایجاد یک دکوراسیون تأثیرگذار پتانسیل دارد. به دلیل بهره مندی از المان های طبیعی و زیبایی ذاتی چوب، راه های زیادی برای تبدیل آن به یکی از اشیاء دکوری خانه وجود دارد. تنها باید گشت و بهترین راه را برای نمایش آن زیبایی خاص پیدا کرد. با طراگاه همراه باشید تا برخی از این راه ها را پیدا کنیم.

ذخیره عکس

نگه دارنده شیشه ای شمع یکی از ساده ترین پروژه هایی است که می توانیم با آن شروع کنیم. تنها چیزی که به آن نیاز داریم چند تکه چوب طبیعی قلمی در اندازه های مختلف، یک ریسمان برای نگه داشتن آن ها و یک شیشه دریایی برای تزئین است که تقریبن همه را می توانید در ملاقات بعدیتان از ساحل به دست آورید.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

کار خلاقانه دیگر ساختن یک گلدان با استفاده از تکه های چوب است. در این حالت باید از چسب های قوی و ترکه چوب های بلندتری برای کنار هم نگه داشتن چوب ها استفاده کنید.

اگر تکه چوب بزرگتری در اختیار دارید، می توانید از آن به عنوان آویز گردنبند ها ، دستبندها و سایر اشیاء زینتی استفاده کنید. می توانید با استفاده از مهارت یک تراشکار حرفه ای آن را به یک شکل الهام بخش درآورید؛ بدون آن که ظاهر طبیعی آن از دست برود.

 

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با داشتن تکه چوب های کوچک به اندازه کافی می توانید چارچوب یک آینه را پوشش دهید و ظاهری با شکوه و اساطیری به آن ببخشید. بهتر است آینه گرد و تکه چوب ها سرهای باریک و متمایل به تیزی داشته باشند تا برای لحظاتی احساس کنید در یک قلعه باستانی به سر می برید!

ذخیره عکس

لزومی ندارد که یک شیء دکوری کارایی به خصوصی داشته باشد. می توانید چند تکه چوب با اشکال مختلف را از یک نخ ضخیم رد کرده و پشت سر هم ردیف کنید و آن را از بالای اُپن آشپزخانه یا هر اتاقی که دوست دارید بیاویزید. در این صورت کارایی آن را کامن معادل با زیبایی اش کرده اید.

ذخیره عکس

اگر هم نمی خواهید هیچ شیئی در دکوراسیونتان بیکار بماند، هنوز استفاده های زیادی برای این تکه چوب های دوست داشتنی وجود دارد. مثل آویزی متخلخل برای آویختن کیف و لباس ها، یا نمایشگاهی مینیمال و متغیر از عکس های بدون قاب:

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تزئین اتاق کودکتان را نیز می توانید با ساده ترین تکه های چوب خودمانی تر کنید.

تخته چوب های قطور و طویل، بی نهایت برای برپایی یک طاقچه منحصر به فرد و کارا مناسب اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اما اگر به واقع به دنبال چیزی خاص و پیچیده هستید، شاید یک کولاژ منحصر به فرد و شخصی از چوب ها، ستاره های دریایی و صدف های حلقوی تنها چیزی است که بتواند شما را راضی کند.

ذخیره عکس

ایده های منحصر به فرد خود در زمینه اشیاء دکوری و تزئینی را با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 24,096 بار

23 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااشیاء زینتیتکه های چوبیدکوراسیون چوبی

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:23