طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

zahra sadeghiناهیده تقویپمپ ابارا اباراکمال کمونهسینا علیزادهشیرین دریاباریboshra javaheriAbolfazl Nabaviامير احمدي نياروزبه عالمیانداوود آبادیبهمن احمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضای اداری خود را چگونه دوستانه خلق کنید؟

طراحی دفاتر اداری با نوآوری و خلاقیت

بازدید : 10,002 بار

24 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

آیا تاکنون به این فکر بوده‌اید که طراحی فضای اداری شما می‌تواند بگونه‌ای باشد که مخاطب شما را به مشتری تبدیل کند؟! ساختمان‌های اداری می‌توانند بهترین مکان برای کارمندان‌ خود باشند. شاید جابجایی چند پارتیشن اداری و دیوار به یک‌باره محیط کاری را تغییر دهد. با طراگاه همراه باشید تا تغییرات ساده در فضای اداری، اما کارا و مفید را  طراحی داخلی آژانس تبلیغاتی در هندوستان ببینید.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

دفاتر جدید آژانس تبلیغاتی جهانی یک شرکت ژاپنی به متراژ حدود1000 متر‌مربع در سال 2015 در هندوستان توسط شرکت معماری خلاق و هنرمند طراحی شده است. این پروژه‌ی طراحی داخلی برای این آژانس تبلیغاتی که مقر آن در توکیو است، انجام شده است. در این دفتر اداری با تمام محدودیت‌های فضایی باید بیش از 120 کارمند در بخش‌های مختلف جای بگیرند. طراحی به‌گونه‌ای است که یک فضای شاد و پر‌انرژی و مشوق همکاری ایجاد کرده است. فضای دفتر متناسب با نیازهای تمام کارمندان  طراحی شده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نتیجه‌ی نهایی، فضایی جوان، پرنور و الهام‌بخش است و محیط مشترکی را پرورش می‌دهد که مشوق ابراز نظرات فردی است و فضایی به‌وجود آورده است که مشتریان بلافاصله آن‌را به‌عنوان " یک منطقه‌ی خلاق" می‌شناسند. نتیجه‌ی طراحی داخلی ارزش‌های برند را آشکار می‌سازد و فضای کاری شرکت را تعریف می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

با تغییر ادراک فضایی توسط طراحان ممکن است رفتارها و رویکردهای مختلفی در کاربران دیده شود. مثلا تلاش برای تغییر نحوه‌ی برقراری جلسات عادی منجر به جلساتی شده است که تنها دور یک میز کنفرانس برگزار نمی‌شوند. جداسازی فضاهای داخلی فقط با قاب‌بندی فلزی ساده اتفاق افتاده و در بعضی اتاق‌های کاری از شیشه یا دیوار استفاده نشده است.هم تیم طراح و هم مدیران شرکت محدودیت‌ها را درک کرده‌اند و در نتیجه نگرانی‌های مشابه دارند. در نتیجه فضایی حاصل شده است که شما را به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و خلق محصولات و راه‌حل‌های خلاقانه دعوت می‌نماید. 

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

تجربیات و نظرات خود را در مورد فضای اداری خود با طراگاه در میان بگزارید. 


بازدید : 10,002 بار

24 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی اداریطراحی فضای اداریطراحی دکوراسیون اداریدکوراسیون اداریطراحی داخلی شرکتدکوراسیون داخلی شرکت

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:35