طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ایرج اعتصامامیرحسین امیریرضا جعفری نژادمرتضی سیاسرافشین قربانینیلپر info@nilper.irسامسونگ samsungبهرام قربانیآیدین صادقیایمان رجبیانداوود آبادیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند ترفند برای جذاب‌تر کردن محل‌کار

محل‌کار خانه‌ی دوم افراد شاغل است پس باید برای جذاب‌تر کردن آن‌ تلاش کرد

بازدید : 82,781 بار

25 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

قبل از اینکه در مورد طراحی داخلی محل‌کار صحبت کنیم، باید یک قدم به عقب برگردیم و ببینیم چه چیزی از دفتر کار کنونی را دوست داریم و چه چیزی را دوست نداریم. با طراگاه همراه باشید تا ایده‌ها و ترفندهای جذاب‌تر کردن محیط کار را بررسی کنیم.

ذخیره عکس
جذاب‌تر کردن محل‌کار

وقتی یک دفتر‌کار کوچک دارید، انعطاف‌پذیری بیش‌از‌پیش اهمیت می‌یابد، اما منظور از انعطاف‌پذیری چیست؟ یک دفتر کار انعطاف‌پذیر در دل خود علاوه بر محل‌کار، محلی برای گفت‌وگو و ملاقات‌های رسمی و هم‌چنین محلی برای استراحت هم در خود دارد. در چنین محیط‌های کوچکی همه افراد درگیر یک پروژه هستند. لذا به هنگام گفت‌وگوهای رسمی، اگر همه‌ی افراد درگیر گفت‌وگو شوند، دیگر کسی نمی‌ماند که حواسش از گفت‌وگو پرت شود. نیاز به انعطاف‌پذیری در محیط‌های بزرگ‌تر هم دیده می‌شود و به شما کمک می‌کند، از فضای موجود نهایت استفاده را ببرید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این نکته ثابت شده که استفاده گیاه در محل‌کار بهره‌وری را افزایش می‌دهد، پس قطعاً جایی برای گیاهان در نظر بگیرید. در محیط‌های کاری این اهمیت دارد، که وسایل در دست‌و‌پای کارمندان نباشد، لذا با قرار دادن یک قفسه در محیط‌کار می‌توان از بهم ریختگی‌ها خلاص شد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اکثر شرکت‌های امروزی، دیگر در قالب‌های قدیمی دفتر‌کار خود را طراحی نمی‌کنند، آن‌ها سعی می‌کنند یک فضای دلنشین همراه با سوژه‌های جدید را امتحان کنند. آن‌ها بیشتر دقت دارند که روابط‌کاری افراد چگونه با یکدیگر تنظیم می‌گردد و محیطی را فراهم کنند، که تعامل افراد با یکدیگر به سادگی شکل بگیرد. با توجه به پیشرفت ذهنی بشر و قرار گرفتن تکنولوژی در متن زندگی، دیگر برای این‌که هر فرد در یک اتاق کاری قرار بگیرد تا بهترین کارایی را داشته باشد توجیه چندان مناسبی نیست. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در این شکی نکنید، که نور محیط داخلی دفترکار یک موهبت است، و شادابی خاصی دارد، پس تا جایی که می‌شود از این نور بیرونی استفاده کنید. رنگ‌های به‌کار رفته در محیط کار بسیار تاثیر‌گذار هستند، سعی کنید در محیط‌کار از رنگ‌های زیادی استفاده نکنید، بهتر است از رنگ‌های گرم بیشتر استفاده کنید تا انرژی بیشتری در محیط‌کار جاری شود‌.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

محیط‌کارهای امروزی بیش از آنکه خشک و رسمی باشند، باید دوست داشتنی به‌نظر بیایند، اشکالی ندارد از یک دکور ساده برای دفترکار استفاده کرد. این جسارت را داشته باشید دفترکار خود را بسازید نه دفترکار دیگران را!  با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 82,781 بار

25 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادفترکاردکورگیاهنوردیواررنگهمکاریکارمندانطراحی داخلیدکوراسیون اداریچیدمان دفترکار

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:03