طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

میلاد نصرالهیمهراد رمضانیالهام صحافیآزاده شاهچراغیامير احمدي نياشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)علیرضا شریفانالهام ضیاءآبادیمحمد غفاریصادق صیدبیگیمهدی مصلحیآرش غلامعلی طهرانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ی مدرن ولی شاد

طرح های مدرن الزاما به معنی طیف رنگ های خنثی نیست

بازدید : 88,351 بار

13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

آنچه از دکوراسیون خانه های مینیمال و مدرن در یاد داریم، احجامی با رنگ های خنثی و ساده است که اغلب خسته کننده به نظر می رسد، طراگاه شما را به دیدن نمونه هایی از خانه های نوین با رنگ ها و نورهای شاد دعوت می کند.

ذخیره عکس
طیف و نور در طراحی خانه

این بنای چوبی واقع در آرکانزاس، توسط شرکتSILO ART+D ساخته شده است. خانه ای با دکوراسیون داخلی درخشان و زنده شب هنگام، با چراغ های LED حضور خود را به نمایش میگذارد. طیف رنگی این روشنایی دکوراسیون با تلفن های هوشمند قابل کنترل است. دیوار پوشیده با رنگ پلی کربنات لکسان(Lexan) درخشش خاصی به دکوراسیون داخلی این استادیوی 90 مترمربعی بخشیده است.

ذخیره عکس
خانه های با سبک جدید

نمایشی پرنشاط از پنجره های رنگی در کالیفرنیا ، کاری از معمار لوکان هرلی (  Lorcan o Herlihy)

خانه ای با دکوراسیون داخلی کم خرج و سبز در کارولینای شمالی، برداشتی مدرن از ساختاری قدیمی، نور سبز در نما تضاد خوبی با پوشش فولادی ایجاد کرده است.

در شهر لئون مکزیک ( leon -mexico ) آپارتمان هایی با دکوراسیون داخلی خاص که از کنار هم قرار گرفتن 36 کانتینر ساخته شده اند. معمار آدریان لوپز مندوت( Adrián López Menduett)هرکانتینر را جداگانه رنگ زده و نمایی درخشان را خلق کرده است.  

ذخیره عکس
ذخیره عکس

دکوراسیون خانه ی شما به کدام یک از این نمونه ها نزدیک تر است؟ اگر شما هم در فکر طراوت بخشیدن به فضای خانه ی خود هستید، ایده های خود را با طرآگاه در میان بگذارید.


بازدید : 88,351 بار

13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:04