طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا جعفری نژادابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)مرتضی صادقیامین قشقاییقالیکده iran carpetامیرحسین امیریعلی رضا بندر ابادحسین مژدهیمحمد غفاریمحمد احمدیسیروس مهراندیشسجاد اسدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی سازه‌ی بیسکویتی در سائوپائولو آمریکای جنوبی

برج Rosewood در سائوپائولو

بازدید : 61,279 بار

20 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

«سائو پائولو» یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا است و به شدت به وجود رنگ سبز نیاز دارد. طراحی سازه‌ی بیسکویتی در سائوپائولو، توسط طراحی معروف اجرا شده است. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی این پروژه بپردازیم.

ذخیره عکس
برج Rosewood در سائوپائولو

نام این پروژه، برج «Rosewood» است که توسط یک تیم معماری  بازسازی شده است. طراحی این برج 22 طبقه با پوشش فضای سبز در مکانی به نام «سداد ماتارازو» که یک مکان 27000 متر مربعی ثبت شده، در آثار ملی است‌، انجام داده است. این سازه‌ی بیسکویتی شکل، به عنوان یک آبادی کوچک و شهری کوچک تحت سلطه‌ی گونه‌های مختلف درختان مثل درختان انجیر و ماگنولیا می‌باشد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی این برج شامل یک هتل و واحدهای مسکونی با 151 اتاق و 122 سوئیت اقامتی است، که همه در یک چشم انداز عمودی اجر شده‌اند. این برج حدود 100 متر ارتفاع دارد ودر طبقات مختلف دارای تراس‌ها و باغ‌هایی با درختان کوچک و بزرگ می‌باشد.
طراح این برج در یک مصاحبه‌ی مطبوعاتی گفته است: " پارک ماتارازو، در واقع چیزی بیش از یک اثر است. به نظر من یک آبادی است، فضایی برای درختان حیرت‌انگیز انجیر و ماگنولیا به همراه فضای شهرنشینی دنج و آرام.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی این ساختمان، به عنوان یک اثر هنری و منحصر به فرد مانند جواهری کوچک، در کلان شهر پرهرج و مرج سائوپائولو به چشم می‌آید. انتظار می‌رود که این سازه تا پایان سال 2018 تکمیل شود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 61,279 بار

20 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیکلان شهرپاسیوپوشش فضای سبزسازه معماریمعماری

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:39