طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بابک مجدپورzahra sadeghiمهرداد زواره محمدیSomayeh Ahemehامیرحسین امیریBabak Abbasiروناک رافتمحمد مهدی دودانگهحبیب الله نیکنامینگار محمدیمحمد مهدی فخیمیتینا شاه محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

درباره ما

طراگاه  یک شبکه ارتباطی بین متخصصان حوزه ساختمان، معماری، دکوراسیون و تامین کنندگان این صنف است که از طرفی ارتباط بین متخصصان و تامین کنندگان راتسهیل می کند و از طرف دیگر برای عموم مردم اطلاعات به روز و جدیدی را در این حوزه ارائه می کند.
بدین صورت که  افراد با مراجعه به این پلتفرم میتوانند به اطلاعات زیادی از شرکت های تخصصی و نمونه کارها و مواد و محصولات مرتبط علاوه بر اطلاعات تماس آنها دریافت کنند.

همچنین با ثبت برند خود در این پلتفرم علاوه بر حضور در مرجع اطلاعاتی، با تولید محتوا و متن درباره نمونه کار و محصولات، میتوانید به طور ویژه و غیر مستقیم مشتری خود را جذب کنید.تولید محتوا در این پلتفرم بصورت متنی یا ویدئویی می باشد که با ساده سازی به صورت ویروسی منتشر می شود.

این پلتفرم برای اولین بار در ایران راه اندازی شده است و به طور خاص  در حوزه مسکن فعالیت می کند.این شبکه توسط متخصصان بنام حوزه فناوری اطلاعات کشور، مشاورین حرفه ای کسب وکار و مهندسین معمار طراحی و تدوین شده است و در صورت تمایل می توانید با ایشان گفتگو داشته باشید.

طراگاه به طور پیوسته از اوایل سال 94 در حال فعالیت است و در حال حاضر در حال رونمایی می باشد که هر برند یا فردی که در این شبکه حضور داشته باشد علاوه بر استفاده از خدمات آن می تواند از هزینه تبلیغاتی که طراگاه برای معرفی خودش انجام می دهد نیز بهره ببرد.

 تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طرح پردازان هما به شماره ثبت 211737  می باشد.

برای اطلاع از امکانات سایت و قیمت های مربوط به صفحه اهالی فن و ثبت برند مراجعه بفرمایید.

 

Saturday , 24 June , 11:42