طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

رویدادهای مهم

Important Event
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهر ...
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
معماری‌های در حال ظهور
معماری‌های در حال ظهور
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرساز ...
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران- استان ایلام
آب در معماری اصفهان
آب در معماری اصفهان

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مرضیه مجدالاشرافیشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)جواد خدایینازنین سادات ملکوتیمهدی علیزادهمحمدحسین صفاریانپویا ریاضی خواهمحمد مهدی دودانگهویدا لطفیعباس اقسامیفاطمه براتیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

معماری و نوشتار برای رسانه


بازدید : 779 بار

22 آذر 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معماری و نوشتار برای رسانه

در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید گفتمان های معماری و شهرسازی در اجتماع، فزونی خواهد یافت. تردیدی نیست که رسانه های عمومی، ابزار اصلی در شکل دهی به افکار عمومی و تولید گفتمان های معنادار حوزه ی معماری و شهرسازی هستند. معماران و شهرسازان در رسانه های مکتوب می نویسند، اما در موارد بسیار از مهارت های کافی برای نوشتار برخوردار نیستند.
این دوره به هدف ایجاد مهارت در معماران و شهرسازان برای تولید محتوای رسانه ای در حوزه ی معماری و شهرسازی برنامه ریزی شده است. این دوره که به صورت کارگاهی تنظیم شده است، بر مهارت های نوشتار با تاکید بر یادداشت نویسی و گزارش نویسی برای رسانه های مکتوب و مجازی تنظیم شده است.
در این دوره، مباحثی همچون ایده پردازی برای نوشتار، کشف و خلق سوژه، قالب های نوشتار، زبان نوشتار، ساختار متن، تیتر نویسی و مواردی از این دست مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.
مخاطبین این دوره آن دسته از معماران، شهرسازان و دانشجویان هستند که تمایل دارند با ارتقای مهارت های نوشتاری، با رسانه های گروهی همکاری کنند.

مدت دوره: 4 جلسه
زمان برگزاری: یکشنبه  17 تا 21
شروع دوره: 6 دی ماه


بازدید : 779 بار

22 آذر 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید
Friday , 26 May , 19:19