طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

رویدادهای مهم

Important Event
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهر ...
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
معماری‌های در حال ظهور
معماری‌های در حال ظهور
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرساز ...
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران- استان ایلام
آب در معماری اصفهان
آب در معماری اصفهان

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mahmood Ghasemiحمید عرفانیانبهرام قربانیمحمدحسین صفاریانامیرحسین امیریکسری سعادت جوشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)ابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)ساربوک sarboukمحمد اسدالهیامیر دیزانیآزاده شاهچراغی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

نمایشگاه دکوراسیون 2016 در ترکیه


بازدید : 722 بار

07 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نمایشگاه دکوراسیون 2016 در ترکیه

 

جدیدترین نمایشگاه بینالمللی ترکیه در سال 2016 در استانبول ترکیه افتتاح شد. بیشترین تاکید برندهای شرکت کننده در این نمایشگاه، ایجاد تعامل با مشتریان و جلب اطمینان آنها است. هدف مدیران از برگزاری این نمایشگاه ارائهی خدمات طراحی مبلمان به مشتریان است. به این ترتیب مشتریان با سلیقه و معیارهای خود و در نظرگرفتن شرایط محیطی می توانند سفارش مبلمان مورد نظر خودشان را داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

این نوع طراحی مثل دوختن یک لباس برای هر شخص است و طراح مبلمان، هر فضا را متناسب با ابعاد و ویژگیهای فیزیکی و روانی کاربران آن پیشبینی خواهد کرد. در واقع این نمایشگاه، دکوراسیون داخلی و مبلمان را به مانند یک نمایشگاه مد لباس زنانه معرفی کرده و خدمات متناسب با این مفهوم را نیز ارائه میدهد.

 

نمایشگاه دکوراسیون 2016 در ترکیه

 

طراح، این مفهوم را با ساخت یک المان تلفیقی از لباس و مبل به شکل مبتکرانهای در معرض دید قرار داده و به شکل زیرکانهای به مخاطب القا میکند که با طراحی دکوراسیون همانند خیاطی لباس رفتار کند

 

نمایشگاه دکوراسیون 2016 در ترکیه

 

همچنین در این نمایشگاه علاوه بر نمایش مبلمان و چیدمان دکوراسیون، مواد و مصالح مورد استفاده در محصولات و نحوهی ساخت آنها را هم نمایش میدهند. این شیوه برای جلب اعتماد مشتریان و ارتباط نزدیکتر آنها با تولیدکنندگان بسیار مفید خواهد بود.

 

نمایشگاه دکوراسیون 2016 در ترکیه

 

آنها از اصل صداقت برای افزایش تعداد مشتریانشان استفاده میکنند و حتی جزئیترین بخشهای طراحی و ساخت مبلمان و دکوراسیون را با مشتریان به اشتراک میگذارند.


بازدید : 722 بار

07 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید
Friday , 23 June , 01:12