طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

رویدادهای مهم

Important Event
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهر ...
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
معماری‌های در حال ظهور
معماری‌های در حال ظهور
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرساز ...
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران- استان ایلام
آب در معماری اصفهان
آب در معماری اصفهان

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ویدا لطفیداوود آبادیفرهاد علیزاده افشارمرتضی صادقیآیدین صادقیایمان رجبیانمصطفی اذریکمال کمونهmahmood Ghasemiویستابست vista bestمهدی مصلحیسلیمانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

استفاده از قفسه‌های دیواری آهنربایی در طراحی منازل


بازدید : 399 بار

25 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

استفاده از قفسه‌های دیواری آهنربایی در طراحی منازل


ترکیبی از تکنولوژی و طراحی مبتکرانه در ساخت صفحات این نوع قفسه‌ی دیواری اثرگذار بوده است. این صفحات یکپارچه، به وسیله‌ی مخلوطی از فولاد، چوب و آلومینیوم ساخته شده است. دیواری در اتاق‌نشیمن می‌تواند توسط این صفحات به طور کامل قفسه‌بندی و تجهیز شده، سپس با ظرافت و پیچیدگی نورپردازی شود. صفحات مغناطیسی متشکل از یک هسته‌‌ی چوبی یا فلزی با روکش استیل است،  که گوشه‌ی آن‌ به منظور اتصالات آهنربایی با زاویه‌ی 45 درجه بریده شده و در قسمت پشت صفحات چراغ‌های LED  کوچکی تعبیه شده است. طراحان و کاربران به وسیله‌ی این چراغ‌ها می‌توانند نورپرداز‌ی‌های متنوع و مسحورکننده‌ای را ایجاد کنند. 

 

 

 

 


دقت و ظرافت فوق‌العاده‌ای در ساخت این صفحات به کار رفته، آنچنان که در لبه‌ی آن‌ها ورق آلومینیومی با خم 3 میلی متر اجرا شده تا تامین کننده‌ی همه‌ی اهداف طراحان باشد. این مقدار خم، هم تیزی نامناسب لبه‌ی قفسه‌ها را از بین برده و هم در اتصالات ورق‌ها با دیوار رفتار مناسبی از خود نشان می‌دهد. تیم طراحی با این ایده‌، زیبایی را در عین سادگی و به دنبال آن کاربری مناسب قفسه‌هارا ایجاد کرده است.

 

قفسه های آهن ربایی

 

این پانل‌ها به طور پیش‌فرض برای ساخت قفسه‌های L و Z شکل ساخته شده‌اند، اما کاربران به وسیله‌ی بست‌های آهنربایی و شیبی که در قسمت اتصالات وجود دارد می‌توانند طرح‌های پیچیده و جذابی به وجود آورند.  سیستم مگنتی یا آهنربایی یک راه جدید برای تجهیز محیط زندگی با آزادی عمل و خلاقیت کاربران است. به‌وسیله‌ی این سیستم می‌توان قفسه‌ها را در محل از طریق نیروی مقناطیس با امنیت کامل نصب کرد و با توجه به سلیقه‌ی فردی و نیازهای متفاوت در هر زمان آن‌ها را تغییر داد.

 

با قفسه‌های آهنربایی هیچ محدودیت و قانونی برای خلق دکوراسیون وجود نخواهد داشت و اشخاص می‌توانند ایده‌پردازی کنند و طراح خانه‌های خود باشند.

 


بازدید : 399 بار

25 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید
Tuesday , 27 June , 08:00