طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

رویدادهای مهم

Important Event
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهر ...
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
معماری‌های در حال ظهور
معماری‌های در حال ظهور
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرساز ...
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران- استان ایلام
آب در معماری اصفهان
آب در معماری اصفهان

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سجاد اسدیفاطمه براتیلیلا عراقیانرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییالهام ضیاءآبادیساغر صادقیhosein baharestaniرضا صیادیانآیدین صادقیمهدی جعفری منشمحمد احمدیmahmood Ghasemi
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

برگزاری نمایشگاه و همایش معماری معاصر ایران، توکیو


بازدید : 436 بار

23 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

برگزاری نمایشگاه و همایش معماری معاصر ایران، توکیو


در راستای برنامه بینال هنری ونیز 2015 و استقبال از پروژه های ایرانی، نمایشگاه های مختلفی در ایران برگزار شد و امسال نمایشگاهی به نام معماری معاصر ایران در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.
قالب برگزاری این نمایشگاه  ارائه سخنرانی، تبادل علمی و به اشتراک‏ گذاردن تجربیات طراحی و اجرا و ...است که برای فروردین ماه سال 1395 در کشور ژاپن با حمایت موسسه مقاوم‏ سازی زلزله ایران و انجمن معماران ژاپن (AIJ & JIA) و دانشگاه فوجی برنامه‏ ریزی شده‏ است. همایش پیش رو در راستای بسط و توسعه فعالیت‏ های فرهنگی با موضوع و محوریت معماری با کشورهای پیشرفته است.
گزینش پروژه‏ های معماری ایران، ضمن برگزاری جلسات مختلف و بحث و بررسی در مورد زمینه‏ های مشترک گفتگوی معماری ایران و ژاپن و همچنین هماهنگی با نمایندگان معماری ژاپن گزینش پروژه ها از  4 گروه مختلف شامل پروژه‏ های عمومی (Icon) ، پروژه‏ های آپارتمانی (IN Fill) ، پروژه‏ های رها در طبیعت (Monad) و پروژه‏ های بازسازی (Re Use)  بوده است.
برنامه شامل برگزاری نمایشگاه معماری معاصر ایران، سخنرانی و گفتگوی مشترک معماران ایران و ژاپن، نمایش فیلم معماری معاصر ایران و بازدید از دفاتر معماران سرشناس ژاپنی و پروژه ‏های آن ها و همچنین بازدید از کارخانجات مهم صنعتی ژاپن و ارتباط با دانشگاه‏ ها ، مراکز علمی و معماری معتبر دانشگاه فوجی، دانشگاه توکیو و موسسه معماری ژاپن است.


از آنجا که تداوم و پیوستگی این برنامه ‏ها ضامن تاثیرگذاری و فراگیری حداکثری آن ها در جامعه مهندسی و معماری کشور خواهد‏ بود ضمن برنامه‏ ریزی برای همکاری‏ های مشترک در زمینه ‏های معماری، شهرسازی، زلزله و ... با شرکت‏ ها و موسسات ژاپنی، پیش‏بینی حضور معماران معتبر و با صلاحیت بین‏المللی ژاپنی در بهار سال آینده شده‏ است و همچنین اقدامات اولیه برای ارتباط معماری با کشورهای دیگر از جمله ایتالیا، ارمنستان، امریکا، استرالیا، روسیه و ... انجام شده که در آینده اطلاع ‏رسانی خواهد‏شد.
کمیته راهبردی این برنامه متشکل از آقایان علی کرمانیان، بابک شکوفی، شهاب میرزاییان، سامان سیار و احسان حسینی به همراه مدیران موسسه مقاوم‏سازی زلزله ایران آقایان آرش سهرابی و صمد دهقان  تشکیل شده است.
مدیر این برنامه مهندس مهرداد زواره محمدی امیدوار است که با سیاست گذاری و برنامه ریزی دقیق،  انعکاس های خوبی از برگزاری اینچنین نمایشگاهی برای پروژه های ایرانی موفق در دنیا داشته باشیم .
اخبار این رویداد را در طراگاه دنبال کنید.

 

 


بازدید : 436 بار

23 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نظرات ( 1 )

حیدرزاده
سلام
خیلی مننون از ارائه مطالب
لطفا مطالب و اخبار بیشتری از این رویداد بگذارید

باتشکر
پاسخ مدیریت
درود بر شما
با تشکر از حسن نظر شما، حتما در روزهای آتی می‌توانید گزارش کامل این رویداد را مطالعه فرمائید.
یک سال پیش

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید
Friday , 23 June , 01:03