طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN
شرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)

شرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)

MDF تمام رنگی FORESCO
کاربر اهل فن

ارسال پیام

1- تامین کننده
X
1- تهران
X
09123103759
26412070
26413807
info@foresco.ir
http://www.Foresco.ir
شرکت بازرگانی رنگین کاج پارساین شرکت فعالیت خود را از سال 1393 در ایران به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات کمپانی Foresco کره جنوبی در خاورمیانه آعاز نموده است و با توجه به پتانسیل و ذوق هنرمندانه مردم این سرزمین برای اولین بار متریال متفاوت و جدیدی را به عرصه صنعت چوب عرضه می کند که به عنوان متریالی مدرن در دنیای امروز مطرح بوده و نیازمند فراهم سازی بستری مدرن در زمینه های فعالیت در صنعت چوب را لازم میبیند.

محصولات شرکت ما

محصولات Forescolor درکنار کیفیت های چوب طبیعی از مزیت هایی چون همگونی در فرم و سازگاری بالا و رنگ و بافت منحصربفرد برخوردار است و همچنین یکسان بودن رنگ و بافت محصولات فارسکو در سطح و میانه چوب از جمله ویژگی های شاخص این کالا می باشد.

کیفیت محصولات فارسکو آزمایش شده و سپس طراحی می شود به گونه ای که بتواند در زمان طولانی حتی در فرآیندهای دشوار کارخانه ای ماندگاری خود را حفظ کند. از دیگر ویژگی های بارز این کالا ترکیب بسیار کم فرمالدئید بکاررفته در چوب بوده که موجب منحصربفرد شدن این محصول در جهان شده است و همچنین این شرکت مفتخر است برای اولین بار MDF با سطح انتشار فرمادئید E0 را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و سلامتی را همراه با رنگ های متنوع و زیبا به زندگیتان اضافه نماید. از جمله ویژگی های قابل ذکر این محصول مقاومت در برابر رطوبت و بازدارندگی از گسترش آتش است که موجب افزایش کاربرد آن در محیط های خاص شده است.

صفحه اختصاصی

Friday , 23 June , 00:52