طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

دنبال کنید

ارسال پیام

گالری ساختمانی آوا

گالری ساختمانی آوا

1- تامین کننده
X
1- تهران
X
22246656
info@avagl.ir
www.avagl.ir
در اواخر دهه 60 یک دفتر معماری در مناطق شمالی تهران تاسیس و فعالیت خود را در طراحی و اجرای پروژه های مختلف آغاز مینماید . شروع کار این دفتر که با سالهای بعد از اتمام جنگ مقارن با شکوفائی ساختمان سازی در تهران همراه بوده موجب جذب پروژه های کوچک و بزرگ بخصوص در زمینه آپارتمانسازی میگردد و با تغییرات ضوابط به اوج خود میرسد . توسعه شهر با سرعتی باور نکردنی چهره تهران را به کلی دگرگون می سازد تکنولوژی اجرای ساختمان اما به موازات آن رشد نمی کند .
میل به طراحی فضاهای متفاوت نیاز به وجود لوازم ، مصالح و اجزا متفاوتی را نیز طلب می نماید . خلق محیط های زیستی مطلوبتر مستلزم وجود امکانات بیشتری است . دفتر معماری احمد وقاری فرد و همکاران با سعی در طراحی واحدهای مسکونی مطابق با نیاز جامعه و منطبق بر استانداردهای روز دنیا همواره خلق فضاهای زندگی متفاوت بکار خود ادامه میدهد و در واحدهای طراحی و اجرا شده توسط این دفتر پیوسته فضاهای زندگی در حین سادگی از عملکردی منطقی و زوایای خانه از زیبائی و وقار خاصی برخوردار بوده اند .
مشخصاتی که در این پروژه ها مشاهده میگردند حاصل سالیان نسبتا طولانی تخصص و تجربه دکتر احمد وقاری فرد است که تحصیل خود را ابتدا در ایران و سپس در فلورانس پیگیری و پس از کسب تجربیات حرفه ای در ایتالیا به وطن بازگشت .
در طول این سالها در جهت کاملتر کردن واحدهای مسکونی با دقت و وسواس فراوان برای جستجوی مصالح و کالاهای مناسب کوشش گردید .
در اوایل سالهای 80 در پی طراحی چند پروژه لوکس و نیز فقر بازار داخلی در عرصه اجناس با کیفیت مناسب و شایسته ساختمانهای مذکور و به ویژه عدم وجود کالاهای با کیفیت ، تصمیم به مذاکره با شرکتهای ایتالیائی جهت تامین اجناس و بخصوص برای تکمیل فضاهای حمام از این شرکتها گرفته شد . با توجه به نتیجه بسیار مطلوب و ویژه ای که از این تجربه بدست آمد و به دنبال استقبال همکاران معمار و طراح تصمیم به تاسیس بخش جدیدی گرفته شد که در کنار دفتر معماری وقاری فرد و همکاران به فعالیت بپردازد .
این مجموعه که متعاقبا گالری ساختمان آوا نام گرفت هم اکنون نماینده گروهی از برجسته ترین شرکتهای ایتالیائی است که قادر بوده در حدود ده سال فعالیت خود مجموعه ای از کالاهای مورد نیاز طراحان را با تضمین بالاترین کیفیت و طراحی به ایشان ارائه دهد .
با توجه به اینکه انتخاب شرکتهای مذکور به طور اتفاقاتی بدست نیامده و حاصل شناخت و آشنائی کامل این مجموعه با ساختارها و مدیریت تولید کنندگان ایتالیائی می باشد گالری ساختمانی آوا را قادر می سازد که کیفیت و دوام کالاهای عرضه شده را تضمین و در ارائه خدمات بعد از فروش از توانائی بالائی برخوردار باشد .

محصولات مشاهده بیشتر

تجهیزات سرویس آوا

تجهیزات سرویس آوا

Saturday , 27 May , 03:06