طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

دنبال کنید

ارسال پیام

اوج آسانبر ایرانیان

اوج آسانبر ایرانیان

1- تامین کننده
X
1- تهران
X
02122847342 -09123496158 - 7158
02122847124
info@owjasanbar.com
owjasanbar.com
شرکت اوج آسانبر ایرانیان در سال 1388 در زمینه طراحی ، مونتاژ و فروش انواع آسانسور تاسیس و دارای افتخار عضویت در سندیکای آسانسور و دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن می باشد.
کلیه آسانسور های این شرکت تحت پوشش و بازرسی اداره استاندارد ایران می باشند و پس از تایید اداره استاندارد و تحویل به کارفرما تحت پوشش خدمات سرویس و نگهداری و گارانتی شرکت قرار می گیرند.
شرکت اوج آسانبر متشکل از بخشهای : فروش –تدارکات – بازرگانی – امور فنی و مدیریت کنترل پروژه – واحد کنترل کیفی (QC ) اموراداری و مالی و خدمات پس از فروش می باشد .
هم اکنون این شرکت با ارائه محصولات متنوع و شیوه های مدرن بازاریابی و فروش سهم قابل توجهی از بازار داخل در زمینه نصب انواع آسانسور را دارد .و همواره با بهره گیری از کادر کار آزموده در بخشهای مختلف سعی در افزایش سطح کیفی محصولات خود داشته است .
اساسی ترین هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد و برای رسیدن به این هدف از پرسنل با تجربه و تحصیلکرده در امور طراحی و نصب و راه اندازی استفاده می شود
همچنین شرکت در جهت بالا بردن کیفیت در مدیریت اقدام به در یافت گواهینامه ایزو 9001 – 2008 از شرکت QV انگلستان نموده است .
جهت برخورداری از یک آسانسور با کیفیت و مرغوب علاوه بر قطعات استاندارد به طراحی ، نصب ،نظارت و تضمین مطمئن توسط شرکت های معتبر نیاز است
آسانسور هایی که از شرکت اوج آسانبر ایرانیان خریداری می گردد توسط تیم های آموزش دیده و تحت نظارت نصب خواهند شد و در پایان این شرکت متعهد به ارایه گواهی استاندارد خواهد بود .

محصولات مشاهده بیشتر

کابین آسانسور اوج آسانبر

کابین آسانسور اوج آسانبر

Wednesday , 28 June , 06:29