طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

دنبال کنید

ارسال پیام

Salso Creative Boutiquo

Salso Creative Boutiquo

021- 80801975
info@sals.ir
www.salso.ir
صالسو کیست؟
صالسو یک بوتیک خلاق است که از سال ۱۳۹۰ کار خود را آغاز کرد. هدف صالسو ارائه بالاترین کیفیت در خلق راهکارها و محصولات خلاق بصری است. پیش زمینه‌ی فعالیت و تجربه‌ی اندوخته در سال‌های فعالیت، موجب توانمندی صالسو در ارائه خدمات و محصولات خلاقانه شده است. مطالعه خطای دید و استفاده از تکنیک‌های آن در طراحی و اجرای تبلیغات خلاقانه، عامل یکتا کننده‌ی این بوتیک در تمام دنیا است.

اعضای گروه صالسو همگی خوش‌فکر و خلاق هستند و زمان و ظرافت زیادی صرف شده تا این تکه‌های پازل در کنار هم جمع شوند و صالسو را به وجود آورند. وظیفه‌شناسی و ایجاد احساس رضایت از کار در ذهن مشتری از اصولی است تک تک اعضا به آن پایبند هستند. شعار آن‌ها این است که ما با قدرت انگیزه‌هایمان، به سوی موفقیت یورش می‌بریم!

صالسو آرت مجموعه‌ی کوچک و چابکی است که خط مشی منحصر به فردی برای حفظ و ارتقای کیفیت خدمات و محصولات خود در نظر گرفته است. اجرای پروژه‌های محدودی را می‌پذیرد تا بتواند هوشمندانه هر کار را در زمان مناسب و با کیفیت بالا به انجام برساند. مشتریان صالسو آرت کسانی هستند که دوست دارند ریسک کنند، پا به سرزمین‌های ناشناخته بگذارند و کسب و کارشان را از زاویه‌ی دیگری بشناسانند و معرفی کنند.

صالسو اکنون با مدل تجاری B2B و B2C به صورت غیرمتمرکز با فعالیت فرامنطقه‌ای کار می‌کند. ما اعتقاد داریم که ایده‌های بزرگ همیشه در یک محل کار مشخص و در ساعات اداری متولد نمی‌شوند! برای حل هر مسئله، ما هر لحظه و همیشه به بهترین راهکار فکر می‌کنیم. شاید بهترین ایده‌ها حین قدم زدن، دوش گرفتن و یا تماشای چارلی چاپلین در ذهن جرقه بزنند. بعد از آن، باید یک طرح خلاقانه را به سمت برنامه‌ریزی برای اجرای حساب‌شده‌ی آن ببریم. طراحی فرایند انجام کار طی جلسه‌های توفان ذهنی صورت می‌گیرد. انجام کار در نهایت، مستقل از اینکه اجرای ایده‌ها در تخصص ما قرار دارد یا خیر، براساس فرایند طراحی شده، به بهترین شکل و رضایت‌بخش خواهد بود.

پروژه ها مشاهده بیشتر

نقاشی سه بعدی هفت سین در برج میلاد

نقاشی سه بعدی هفت سین در برج ...

امسال نیز جشنواره نوروزی برج میلاد تهران از ۲۷ اسفند ۹۳ الی ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ برگزار شد. بخش متفاوت جشنواره امسال اجرای نقاشی سه بعدی هفت سین و غرفه صالسو آرت در حیاط برج میلاد تهران بود. عنوان: نقاشی سه بعدی زمینی نوع: طراحی و اجرای نقاشی دگرگون (سه بعدی) متریال: رنگ آکرولیک ماندگاری: ۲ ماه ابعاد: ۲۱ مترمربع سفارش دهنده: برج میلاد تهران تاریخ اجرا: فروردین ۱۳۹۴ موقعیت: تهران، برج میلاد
نقاشی سه بعدی برج میلاد د پارک هنرمندان تهران

نقاشی سه بعدی برج میلاد د پا ...

دومین دوسالانه دیوارنگاری تهران موقعتی مناسب جهت معرفی دقیق نقاشی سه بعدی بود. اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به دعوت سازمان زیباسازی تهران در حاشیه این فستیوال به اجرای بزرگترین نقاشی سه بعدی ایران پرداختیم. آشنایی مخاطبان این رویداد با این سبک هنری که پیش از این بیشتر تنها در رسانه ها دیده می‌شد، هدف اجرای این اثر بود. عنوان: نقاشی سه بعدی برج میلاد نوع: طراحی نقاشی دگرگون ابعاد هر تابلو: ۱۱۰ مترمربع متریال: رنگ آکرولیک ماندگاری مفید: ۶ ماه سفارش دهنده: سازمان زیباسازی شهر تهران تاریخ اجرا: اردیبهشت۱۳۹۲ موقعیت: پارک هنرمندان، خیابان ایرانشر، تهران
Saturday , 27 May , 10:46