طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

فیلتر مطالب مرتبط با رنگ گرم

Filtering

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مهرداد زواره محمدیامیر قاسمیعباس اقسامیحمید نادریسپیده بهروزیسینا علیزادهاستیل البرز pr@steelalborz.comشیرین دریاباریمحمد مهدی دودانگهعلیرضا شریفانایمان رجبیاننگار محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

مطالب مرتبط با رنگ گرم

خانه های ریچموند

خانه های ریچموند

خانه های تاریخی در امتداد رودخانه جیمز در ریچموند به عنوان یکی از بدیع ترین معماری های مسکونی در امریکا هستند. با طراگاه قدمی در این فضای زیبا و با اصالت بزنید.

» خواندنی ها
20 دي 1395
 26,351 بازدید
 2
 0 نظر
ساخت پل

ساخت پل

پیشرفت های مهندسی و طراحی که بر مشکلات حمل و نقل و جا به جایی بر روی دره ها و رودخانه ها فائق آمده اند، امروزه موجب ایجاد طیف وسیعی از پل های طراحی شده و شاهکارهای معماری با زیبایی وصف ناپذیر شده اند. این پیشرفت های مهندسی مدرن ترکیبی از کارکرد بالا و طراحی الهام بخش می باشند. با طراگاه می پردازیم به  ایده هایی که به دور از سود گرایی، ساختار هایی شاخص را پدید می آورند.

» خواندنی ها
20 دي 1395
 27,147 بازدید
 2
 0 نظر
خانه سازی برای جوامع کم در آمد  در ال سالوادور

خانه سازی برای جوامع کم در آمد در ال سالوادور

یک پروژه برای توسعه یک فرم جایگزین دائمی، کم هزینه و مسکن مناسب برای جوامع کم درآمد در ال سالوادور، طراحی این پروژه آمیزه ای از اصول مهندسی مدرن و فن آوری با یک روش ساخت و ساز سنتی است و جایزه پایداری سازه برتر را گرفته است.

» خواندنی ها
18 دي 1395
 109,344 بازدید
 4
 0 نظر
داده هایی برای مدیریت ساختمان

داده هایی برای مدیریت ساختمان

این روزها شرکت های نو بنیان(Startup) و همچنین مجموعه های بزرگ در حال وارد کردن سنسورها و تحلیل گرهای داده به دفاتر خود هستند. این حسگرها به مدیریت منابع یک مجموعه کمک خواهند کرد، چگونه؟ برای پاسخ به این سوال با طراگاه همراه باشید.

» خواندنی ها
15 دي 1395
 46,756 بازدید
 3
 0 نظر
طراحی به کمک کلیک

طراحی به کمک کلیک

دریافت نظرات مردم در مورد ایده آل هایشان و تحلیل این داده ها، امروزه به یکی از روش های نوین طراحی بدل شده است. در این روش خواسته های مخاطبین تحلیل می شود و مدل طراحی از آن بدست می آید. با طراگاه به نمونه ای از این روش نگاهی بیندازید.

» خواندنی ها
15 دي 1395
 15,620 بازدید
 0
 0 نظر
دکوراسیون ستاره ای

دکوراسیون ستاره ای

وقتی که شما آخرین تریلر فیلم جنگ ستارگان را می بینید، قطعا از طراحی داخلی فضاهاو خانه های نشان داده شده در آن الهام نمی گیرید. زیرا برای بسیاری از ماها دیدن فیلم های علمی تخیلی به معنی فرار از زندگی عادی و صرف ساعاتی در کهکشان و جایی  دور از زمین است.اما همه اینطور فکر نمیکنند! با ما همراه باشید.

» خواندنی ها
14 دي 1395
 17,737 بازدید
 0
 0 نظر
گوشه ای برای کودکان

گوشه ای برای کودکان

در اتاق های کودکان تمایل به استفاده از رنگ های اصلی برای جلوه ی بیشتر، عکس برگردان های کارتونی و پلی استر وجود دارد اما امروز در طراگاه قصد داریم با چند راهنمایی برای ایجاد فضای دوستانه و زیبا برای کودکان، آن کابوس پالت رنگ را از بین ببریم.

» خواندنی ها
13 دي 1395
 36,643 بازدید
 2
 0 نظر
طراحی در فضاهای محدود

طراحی در فضاهای محدود

مجله ی( Small  Spaces) درنوامبر 2015 ، به بررسی برخی از بهترین خانه های جهان با مساحت بین 5 تا 90  متر مربع می پردازد. ما از معماران این خانه ها خواسته ایم تا ما را یاری کنند تا بتوانیم بزرگ فکر کنیم و کوچک طراحی کنیم با طراگاه همراه باشید.

 

» خواندنی ها
11 دي 1395
 19,000 بازدید
 2
 0 نظر
اقامتگاه های شناور

اقامتگاه های شناور

منطقه کانتچانابوری تایلند (The Kanchanaburi region of Thailand) برای خانه های شناور به خوبی شناخته شده است. این ساختارها مخصوص این استان هستند که اینجا را از بقیه برجسته کرده است، آنها محل اقامت خصوصی نیستند بلکه بخشی از یک پناهگاه (پاتوق) است، با طراگاه نگاهی بیاندازیم به این سازه های شناور.

» خواندنی ها
08 دي 1395
 45,363 بازدید
 0
 0 نظر
شرکت های کوچک،ایده های بزرگ

شرکت های کوچک،ایده های بزرگ

در این دوره از جایزه ی سالانه ی ArchiTeam Awards  تیم های جوان و تازه کار نشان دادند که ایده های خوب همیشه از اسم های بزرگ بر نمی آید. در این برنامه 58 پروژه در 5 دسته بندی شامل تجاری، عمومی، نوسازی مسکونی، مسکونی جایگزین، و طرح های اجرا نشده با هم به رقابت پرداختند. با طراگاه همراه باشید تا در میان این آثار برگزیده قدم بزنیم .

» خواندنی ها
08 دي 1395
 40,434 بازدید
 1
 0 نظر
نگاهی به درون

نگاهی به درون

این روزها بسیاری به رشته ی طراحی داخلی روی می آورند ولی سوال این است که در جوامع در حال توسعه، تا چه حد بازار و ساز و کارهای حرفه ای، کشش این درخواست ها را دارند؟ نهادهای آموزشی در کجای این داستان هستند؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ هستید با طراگاه همراه باشید.

» خواندنی ها
08 دي 1395
 27,288 بازدید
 1
 0 نظر
فضاهای آموزشی و طراحی پایدار

فضاهای آموزشی و طراحی پایدار

از زمانیکه سازمان های آموزشی درطراحی و ایجاد مراکز و مدارس با راندمان انرژی بالا کوشیده اند، زمان زیادی نمیگذرد، با این حال مسلم است که فضاهای فرهنگی به عنوان ساختمان های پیشرو در زمینه ی اشاعه ی فرهنگ زیست محیطی باید خود از این اصول پیروی کنند. با هم ببینیم که چگونه یک کتابخانه با معیار های زیست محیطی ساخته شده است.

توسط :
تحریریه طراگاه ( تحریریه طراگاه )
 22,744 بازدید
 1
 0 نظر
Wednesday , 28 June , 09:49