طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

رویدادهای مهم

Important Event
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهر ...
سومین کنگره بین‌المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
معماری‌های در حال ظهور
معماری‌های در حال ظهور
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرساز ...
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران- استان ایلام
آب در معماری اصفهان
آب در معماری اصفهان

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ساربوک sarboukعلیرضا شریفانفرهاد علیزاده افشارشهاب میرزاییانرضا قره داغیعلی رضا بندر ابادمنصور اجلیامین جعفری منشاستیل البرز pr@steelalborz.comرضا نجفیانکسری سعادت جوقالیکده iran carpet
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

فصلنامه سراسری هنر، ادب و گردش تزروبازدید : 0 بار

23 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

فصلنامه سراسری هنر، ادب و گردش تزرو
چاپ : ایران
تاریخ رونمایی :
تعداد صفحات : 205
زبان : فارسی
ناشر : تزرو

نشریه‌ایی از اصفهان برای همه‌ی ایران 

«فصلنامه هنر، ادب و گردش تزرو» با انتشار شماره اول خود در تیرماه امسال، فصل تازه‌ایی را در پرداختن به موضوعات مختلف هنری و ادبی باز می‌کند و می‌توان آن‌را در سراسر ایران و در دکه‌های مطبوعاتی‌، کتاب‌فروشی‌ها و مراکز معتبر فرهنگی و هنری سراغ گرفت. این نشریه با هدف ارتقا سطح هنری و ادبی جامعه مخاطبان خود و همیاری در پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی کشور راه اندازی شده و نگاهی پیشرو و دور از واپس‌گرایی دارد. 
بنیان‌گذاران این نشریه از ابتدا تلاش نموده‌اند که فصلنامه‌ایی وزین و در خور اهالی هنر و ادب را عرضه نموده و در استراتژی‌های خود اصل تداوم و ماندگاری را به‌عنوان شعار مجموعه در نظر بگیرند، تا از این پس در آغاز هر فصل با گشایش یک رویکرد مرتبط به حوزه‌های هنر‌، ادب و گردش، چشم‌اندازهایی بدیع و نو را بر آن موضوع فراهم نماید.  بر این اساس با تشکیل شورای سردبیری، نظارت و مدیریت دقیق و پیگیرانه‌ایی را در بخش‌های مختلف نشریه در دستور کار قرار داده تا از نظر محتوای نوشتاری و غیر‌نوشتاری فصلنامه‌ایی قابل رقابت با نشریات فعال در این حوزه‌ها را عرضه نمایند. 
صاحب امتیاز این نشریه «موسسه‌ی قلب شهر زنده‌رود» (وابسته به مجموعه‌ی اصفهان سیتی سنتر)، مدیر مسئول آن «بهروز لاری پور هرات» و سردبیر آن «سهند منشی» است.  شماره اول فصلنامه با تیراژ 5000 نسخه و در 205 صفحه به صورت تمام رنگی و با بالاترین استانداردهای چاپ و لیتوگرافی و در قطع 23 در23  و قیمت روی جلد 18000 تومان منتشر می‌شود. 
در شماره اول علاوه‌بر پرداختن به موضوعات متنوع، با انتخاب رویکرد  «انسان معاصر شهری» تاثیرات شهر بر هنرمند معاصر و برعکس و همچنین تعامل این دو بر انسان شهر نشین از زوایای هنرهایی همچون سینما، گرافیتی، مجسمه سازی ، معماری و... در کنار نظریات شهری و شهرسازی جدید  بررسی شده و در «نشست تخصصی هنر»‌، با بازشناسی مفهوم «هتروتوپیا»  به جمع‌بندی مباحث پرداخته شد. 
در بخش ادب و در تداوم رویکرد این شماره، رابطه شهر با ادبیات، از گذشته تا به امروز بررسی شد، از ادبیات دوره‌ی مشروطه تا تثبیت شعر مدرن در ادبیات فارسی و... رد تاثیر شهر بر ادبیات داستانی و همچنین معرفی شعر در مکتب نیویورک و... از دیگر پرداخت‌های این بخش می‌باشد. بحران مکث سکون در زندگی شهری معاصر و سفر نویسی‌های مدرن سه نویسنده و اشتراک تجاربشان با خوانندگان نشریه ماحصل بخش گردش فصلنامه تزرو است. 

 

   کانال اصلی تلگرام طراگاه

 


بازدید : 0 بار

23 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

مجلات مرتبط »

کتاب "ماهیت معماری"

کتاب "ماهیت معمار ...


فارسی ( چاپ ایران )
کتاب طراحی داخلی از معماری تا دکوراسیون داخلی

کتاب طراحی داخلی از مع ...


فارسی ( چاپ ایران )
کتاب مبانی طراحی الگوی مبلمان شهری از دریچه‌ی پدافند غیرعامل

کتاب مبانی طراحی الگوی ...


فارسی ( چاپ عمارت پا ...
کتاب بهسازی و نوسازی شهری

کتاب بهسازی و نوسازی ش ...


فارسی ( چاپ 92 )
کتاب برنامه‌ریزی شهرهای خاورمیانه دگردیسی شهری در عرصه جهانی

کتاب برنامه‌ریزی شهرها ...


فارسی ( چاپ ایران )
Saturday , 27 May , 03:03